Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Politia in actiune
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
rtBK
cerea spaga la sfarsit sau care era faza?
Victoras2001
Unde scrie ma ca n-ai voie sa depasesti o coloana? Ce logica are. "5 masini nu inseamna coloana?" radmasa.gif
Nu intelegea nimic, habar n-avea de regulament si de ce legi invoca. L-a oprit dupa ureche, PPC. Si-a luat teapa insa, ca astia-l filmau. Ca sa nu mai spun ca nu-l mai obliga regulamentul sa poarte "sapca", dar nici asta nu stia. radmasa.gif
Ba, de ce n-ai sapca? radmasa.gif
Politia romana.
vis-a-vis
Penali toti 3...
rtBK
Romania in actiune tongue.gif
Victoras2001
Pe el l-au oprit politieni din centru ma, nu d-astia de la periferie... radmasa.gif

Iar n-ai sapca? Politianul asta-i mai prost ca aia din bancuri radmasa.gif
b97zai
il cunosc pe emy (soferul) de cativa ani si asa face de fiecare data cand e oprit de politie, ii ia l-a caterinca, o gramada de patanii ce am tras impreuna cu el biggrin.gif
Victoras2001
... de povestit nepotilor.
99AIM
Sa fi intalnit el pe cineva mai pregatit ca-l ardea de nu se vedea.....sa vina pe la noi cu figuri din astea cu depasit pe linie continua ca-l executa la 3 luni pe bara lejer.
membru_DC
ce infipt si vesel a venit nenea politistu':

hai sa facem o smecherie!.... naughty.gif







rofl1.gif










Muttley
Politaiul e prost gramada, asta e clar. Nu poti invoca "depasirea coloanei formate din 5 masini". Iar totul a plecat probabil de la faptul ca idiotul a intrat in depasire fara sa se asigure. Mor pe astia care-mi intra-n fata fie ca depasesc, fie ca ocolesc groapa, fie orice altceva.

Iar "baietasul" e terminat in felul lui. Prost nu e, are tupeu, dar...
5 ani de permis pe duba = rahat. Sa se considere o valoare pe chestia asta-i grav.
Apoi, "pe mine ma opresc politai de centru" ii anuleaza orice valoare pentru mine.
Astea doua impreuna cu faptul c-a depasit atatea masini dintr-o data imi spun ca nu e decat unu' dintr-aia pe care-i injur zilnic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.