Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce marca de statie folositi in mod curent?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > Statii radio
Pages: 1, 2, 3
alex
Daca am uitat vreun producator, dati-mi de veste smile.gif
fost membru
Alan 42 Multi
alex
Am uitat sa mentionez: Pentru info trafic.
Tamango
Alan 42 Multi

Edit: avem sectiune separata, ieeeeeeee
Meghitzanul
MAXON desigur biggrin.gif
ThunderRa
Midland Alan 42 Multi
gotty
tti 550 -statia mea de inceput...
Urs
QUOTE(gotty @ 3 Mar 2010, 23:34)
tti 550 -statia mea de inceput...
*



Si a mea de anul trecut din august. Si presimt inca mult timp de acum incolo pentru ca nu sunt fonduri cel putin anul acesta pentru update.
adister
Alan 42 smile.gif
cj98czh
Maxon CM10 cu antena Midland ML145
dantes
Midland 220 + Sirio Turbo 5000.
Fre33lancer
maxon cm70 montat sub torpedou biggrin.gif +midland ML145 , ma declar multumit smile.gif
raresh3r
Intek M 100 (pentru ca e mica, mica, biggrin.gif ), Sirio AS 170, talpa magnetica de 145.
buzasparta
Intek M490 Plus si antena Superstar-CRT de 160 cu talpa de 14.
sonykel
alan42 + ml145 se stieee.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
batranu59
De luni, Alan 42 + ....inca nu se stie.
semit
alan 100 plus combinat cu ml145 cu talpa de 160mm
fost membru
Am impresia ca in conditiile(halul) in care se fura la noi in tara din masini, mai tot romanul s-a dotat cu statii portabile Alan 42. Dealtfel, aceasta mica-mica, statie cred ca daca o dotezi cu antena exterioara face ce face si una mobila (adica fixata pe masina). Eu, printre altele, datorita faptului ca masina mi-a fost sparta, mi-am ales o portabila, pentru ca este usor de carat, practic o poti baga in buzunar(fara probleme).
buzasparta
fost membru este foarte practica solutia ta mai ales ca e mica.cand urci in masina doar faci legaturile la cabluri si gata.
Pekia
CRT SUPERSTAR 77-114 cu antena SIRIO ML 145
Statia e cam slabuta, ma gandesc sa o schimb sau s-o vitaminizez puternic. sad.gif
RoboCoop
Danita 3000 AM/FM + Sunker CB115
cezarium
Alamat 296
6000rpm
Alan 100 + ML145
zgobyx
salut alan 42 multi ,antena sunker talpa magnetica 90mm spic 100 cm
laurian
Intek H-520 Plus si antena president ML 145 cu talpa magnetica.
c_numele
Statie Radio President JFK 2 ASC modificata la 14,6 W si 400 canale si Antena President Dakota talpa magnetica
raresh3r
QUOTE(raresh3r @ 4 Mar 2010, 21:01)
Intek M 100 (pentru ca e mica, mica, biggrin.gif ), Sirio AS 170, talpa magnetica de 145.
*


+ Reflectometru EURO CB SWR 420.
felceru
eu am tti 550+antena sirio ml 145,sunt multumit de performantele ei raportat la cat a costat tongue.gif Alex mi-am amintit de inca doua modele mai putin cunoscute[storm si sunker] sun pe piata.numai bine. wink.gif

16 Mar 2010, 15:41:
am revenit cu modele mai putin cunoscute-joker-yosan-stabo.
c_costel
Maxon CM10 cu antena Midland ML145
Marco24
Maxon CM 70 plus antena Midland Mini C593...foarte multumit icon_mrgreen.gif
xrt3xrt3
Am un Midland Alan 100 plus modificat sa dea 10 W cu antena megawat 4000 cu talpa magnetica sirio, m-au dus cam 550 ron ca am stiut de unde sa le iau:D
32titu
eu folosesc ALBRECHT 6190 cu antena SIRIO OMEGA 27 foarte multumit am comunicat si la peste 15 km
vulpe
President Harry III ASC + President ML 145.
RoboCoop
de cateva zile Intel H-520 Plus
DMG
Kenwood TH K2AT.....ce scaneaza mereu frecventele de interes pentru trafic! smile.gif
tdan08
eu folosesc TTI 880H + PRESIDENT ML 145 ph34r.gif
argon
ca marca la statii Cobra sunt buni cat de cat? este o oferta la un anume hypermarket si intreb daca merita.
einstein1984
La banii aia iei midland de la meghitanul. Si aia sunt cat de cat mai buni decat cobra.
buzasparta
la banii de cobra gasesti mai multe mai bunisoare.antena la fel.
csorin66
Midland 48 Excell, antena sirio performer 5000, sirio turbo 800s si Midland Alan PC8
testariauto
alan 100 plus combinat cu ml145 cu talpa de 160mm
modificata la 10 w
E superrrrrrrrrrrrrrr wink.gif
buzasparta
bun venit printre noi.
alcida20
Statie Cobra 19DX si antena cobra hg a 1500. Foarte multumita!
Am reusit legaturi radio in oras printre cladiri la 8km si in afara orasului la peste 25km. merita toti banii!
buzasparta
multumita? sa inteleg ca avem si o fata utilizatoare de cb?
RoboCoop
buzasparta si pe aici smile.gif
buzasparta
pai daca posed si reno.si mai ma folosesc si de statie si pe aici.mai ales ca statia o am luata de aici de pe forum.ti-a placut prince ital joe?
balflo32
o parere de la un utilizator de tti tcb 880? am gasit la un dealer statia asta + ml145 la 510lei !!ce ziceti?
Meghitzanul
ML145-ul e Midland sau e altceva?
balflo32
e millenium ml 145
Meghitzanul
aha, ma gandeam eu ca nu avea cum sa fie Midland ML145 in pretul ala!!
sa le folosesti sanatos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.