Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Expozitie pe Dorobanti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
Costin.C
eduardsebe
si pariu ca toti stau in garsoniere cu chirie
elro
Mda...umbla cu ele doar 3-4 luni/an,in rest stau in garaj.Cam asa se intampla si prin Constanta.
mihai_dorin
Pai daca as avea bani pentru o astfel de masina as face la fel. Nu este o masina sa circuli cu ea iarna.
vijelie
QUOTE(eduardsebe @ 4 Mar 2010, 13:33)
si pariu ca toti stau in garsoniere cu chirie
*

Da, poti numi o casa de cateva sute de mp ca fiind o garsoniera.
Depinde de la ce distanta o privesti. blush.gif
elro
QUOTE(mihai_dorin @ 4 Mar 2010, 14:59)
Pai daca as avea bani pentru o astfel de masina as face la fel. Nu este o masina sa circuli cu ea iarna.
*



Eu unul nu mi-as lua,prefer sa fac altceva cu banii.
BioHazarD
@rcosmin cand ai tot ce-ti trebuie nu cred ca te mai gandesti sa faci altceva cu banii.
Poate era intalnire ClubLamborghini biggrin.gif user posted image
elro
"cand ai tot ce-ti trebuie nu cred ca te mai gandesti sa faci altceva cu banii"
Cand ai tot ce iti trebuie,mai bine ajuti pe altii care nu au ce manca,unde locui etc. decat sa cumperi o masina pt fite pe care o folosesti 3-4 luni wink.gif ,ca sa nu mai zic cati bani bagi in ea pt revizii,casco,asigurari etc.,cu toti banii astia ajuti o familie de oameni sarmani.
ag02cws
Unii fac asta, unii nu. Cei care nu, isi iau masini d-astea.
Victoras2001
QUOTE(eduardsebe @ 4 Mar 2010, 13:33)
si pariu ca toti stau in garsoniere cu chirie
*


Poate ca nu tuturor le place sa iasa iarna in curte, sa dea zapada de la usa pana la poarta. tongue.gif

Nu e pe Radu Beller?
Rafi
ba da ... aia este o seara saraca........
Costin.C
Ba da, zona Dorobanti.
Eggy
QUOTE(eduardsebe @ 4 Mar 2010, 13:33)
si pariu ca toti stau in garsoniere cu chirie
*


cam asa este, eu stau in vitan si anul trecut prin vara erau vreo 2 lamborghini prin cartier, iar propietarii lor stateau tot la bloc de 8 etaje in apartament, deh Romania...
Victoras2001
Pana la ce marca de masina iti poti cumpara daca locuiesti la bloc? Un link va rog.
ageana
Maxim Logan. Dar nu prestige, pana la Laureate, apoi trebuie sa-ti iei casa neaparat. wink.gif

Ironia dracu', eu stau la casa si am Tico biggrin.gif Deci schimb Tico cu Lamborghini, ca sa fie lucrurile aranjate. PM cei interesati
Victoras2001
Pai io am Laureate si stau la bloc. doh.gif Sunt cu-n picior in rapa. taci.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.