Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: spoiler solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Imbunatatiri - Dacia Solenza
paull2002

la multe solenza am vazut ca se cojeste vopseaua de pe bara din fata,ati vazut si voi?e cam aiurea sa se cojeasca dupa 1-2 ani.
Manuel
Alea pe care le-ai vazut tu au fost revopsite. Vopseaua din fabrica nu se cojeste daca n-o lovesti. Eu mi-am vopsit spoilerele la Solenza acu' vreun an si inca arata ca noi. Depinde foarte mult de cum e pregatita pentru vopsire.
Adrian_Solenza
Sau au fost vopsite vinerea... Stii tu, week-end.. NU au dat cu intermediara.. Diverse lucruri!
florinc
QUOTE(Manuel @ 13 Apr 2005, 17:51)
Alea pe care le-ai vazut tu au fost revopsite. Vopseaua din fabrica nu se cojeste daca n-o lovesti. Eu mi-am vopsit spoilerele la Solenza acu' vreun an si inca arata ca noi. Depinde foarte mult de cum e pregatita pentru vopsire.
*



Te contrazic. Vopseaua din fabrica se cojeste fooooarte bine. Masina mea nu a fost lovita niciodata in bara fata si are un inceput de cojit. Ce mai....sunt vopsite cu ...post-336-1110552439.gif .
bogdan_o
Cred ca nu a vazut Marty topic-ul ca avea el cate ceva de spus de felul in care sunt vopsite.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.