Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cazare vatra dornei
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
ac2004
De pasti as vrea sa ma duc la Vatra Dornei si as dori daca poate sa ma informati si pe mine care sunt preturile pe la camping.Acum doi ani de1 Mai am fost la un camping particular(Vinatorul parca se numea) linga fostul camping Runc (atunci cind am fost eu era in paragina).Greseala mea ca nu am luat numarul de telefon al campingului sad.gif (daca stie cineva nr de telefon si mi-l spune si mie nu ma ma supar deloc )wink.gif .Acum doi ani am platit 150 mii lei pe noapte smile.gif si cazarea a fost de nota zece.Astept cu nerabdare informatii valuri.gif
paxgallodacica
ActivTravel daca vrei o alta adresa

happy.gif
asarban
Casa Dornelor sau Pensiunea Dornelor, la intrarea in VD dinspre Piatra Neamt/Bicaz..alea alea
Superba dar camera a costat (ce-i drept in timpul serbarilor zapezii, adica s-a aruncat la pret nenea ala....) 1100 000 camera
BodoC
Camping Autoturist Str. Runc nr 3 Vatra Dornei Tel.: 0230/371892
e super frumos.
Eu de trei ani, merg in fiecare vara. Nu stiu cum va fi de Pasti.
Oricum sarbatori fericite, si...Hristos va invia! biggrin.gif

http://bucovina.sitiz.ro/alphalink/go.do?where=289
ac2004
Bodoc m-am gindit si la campingul autoturist daca ai putea sa-mi dai si niste preturi as fi foarte bucuros. Si poate stii daca e deschis acest camping in acea perioada tongue.gif multumesc anticipat
BodoC
Asta vara: Casuta cu pat dublu, 195k/zi cu tot cu masina.
conditiile de aici nu le intilnest oriunde in tara, mai ales la preturile astea.
suna la tel. eu de cite ori am fost, am dat tel cam cu o saptamina inainte, ca sa fiu sigur ca am loc...
persoana de contact, D-ra Emira
BodoC
Pardon... vara trecuta biggrin.gif
ursul-alb
Nu cred ca merita un post suplimentar ca sa faci e eroare; in limba romana asta-vara e exact sinonim cu vara trecuta.

Daca mi-a scapat poanta, cred ca trebuie sa fi fost foarte subtila...asta daca nu cumva ai vrut sa-l jignesti pe cel caruia i-ai raspuns...
Ghidioneanu
Mai sunt posibilitati si in jurul statiunii , la agro-turism , de exemplu in Panaci , fam . Humea , tel 0745275013 , 300 000 lei/zi camera si 300 000 /zi / pers masa pensiune completa . Se pot face excursii pe Calimani , se poate ajunge cu masina pana pe platou .
BodoC
Nu a fost nimic intentionat
Am recitit postul printre rinduri, si mi s-a parut ca NU am scris " asta vara" ci "vara asta" . Ceea ce in lb romana inseamna altceva. Iar de jignit... nici atit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.