Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]prezoane pentru jante aliaj cu inel conic de
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
peter_pan
prezoanele sunt impecabile tinute o luna pemasina cu niste jante momo , jantele s-au vandut ,am dat de ele in garaj pretul achizitiei a fost de 320 ron ,pret de vanzare 200ron! tot acest timp au fost tinute in ulei merci , poze reale! nu doresc sa fac schimburi iar pretul este fix , prezoanele sunt universale si italienesti. 20 de bucati! se vand toate .
200 ron , pret achizitie 340 , 0720615181 merci~!
peter_pan
valabil!
einstein1984
Si rugina aia de unde e, ca jantele momo nu cred ca erau din otel?
conzerva
Rugina s-ar putea sa fie din fuzeta........;)Ca aia in nici un caz nu e din aluminiu.
15rack
salut...iti dau 100 pe ele
peter_pan
au stat mult degeaba , daca s-au umezit putin nu le-a trebuit mult sa rugineasca putin , acum le am in ulei bagate , cand am facut poza nu am stat sa le curat , ele sunt impecabile nu lovite nu nimic , pretul este fix , bafta tuturor!
Speedy
Astea sunt suruburi. Prezoanele sunt altceva tongue.gif
peter_pan
defineste"alt ceva" daca tot ai facut o observatie asa vaga....
Speedy
ai pm
peter_pan
sus!
peter_pan
valabil!
Bogyciu
Sunt prezoane pt adaptare, de ex de la 5x98 la 5x100 si invers sau de la 5x110 la 5x112, sau de la 4x98 la 4x100. Unii le mai zic si prezoane reglabile sau cu con reglabil. Pretul e bun.
peter_pan
e bine ca mai sunt si useri care vb cu ceva cultura in domeniu , ms pt observatie
peter_pan
sus
peter_pan
astept oferte
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.