Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Axxion Gps 374
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
devilish
Buna ziua.
Am si eu un Axxion Gps 374 si totusi nu inteleg de ce nu mai incarca prin cablul USB ... inainte mergea. E posibil de la ceva setare? Nu a fost la mine GPS-ul, asa ca nu stiu nici eu mai multe detalii. Daca cumva stie cineva ... vreo solutie ... sa ma anunte si pe mine.
Va multumesc!
Cu stima si respect, dev!
Alydor
Incearca sa schimbi cablul usb. Sau alimentatorul. Alimentarea se face prin usb? Daca tot incerci, incearca mai multe cabluri.



Suma respectelor,Alydor
devilish
Am tot schimbat pe ele ... da tot degeaba. Am vreo 8 cabluri ... si ... nimica. Inainte sa-l dau soferului ... mergea incarcarea prin USB ... dar vad ca acuma a luat-o razna!
george_slz
Gps-urile no name au prostul obicei sa nu mai functioneze corect cand vine vorba de incarcare sau conectare la PC. La mine incarca cu un cablu si cu altul il puteam conecta la PC. Incerca sa vezi daca incarca cu incarcatorul de masina, macar sa sti daca mai incarca bateria.
devilish
QUOTE(george_slz @ 19 Mar 2010, 12:20)
Gps-urile no name au prostul obicei sa nu mai functioneze corect cand vine vorba de incarcare sau conectare la PC. La mine incarca cu un cablu si cu altul il puteam conecta la PC. Incerca sa vezi daca incarca cu incarcatorul de masina, macar sa sti daca mai incarca bateria.
*


Pai ... asa merge ... dar is cu draci cand vine vorba de pus un soft ... si toate cele ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.