Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: unde sunt anunturile mele?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
theutz
Desi am citit regulamentul, si nu sunt un user nou, intrat ca sa faca bisnita (nu sunt samsar) mi-au fost sterse anunturile. Aveam de vanzare 6 masini clio, megane, skoda, inmatriuclate pe RO, masinile apartinand unei firme care incheie activitatea in RO si drept urmare vinde masinile.
Macar inainte de a fi sterse posturile sa fii instiintat de ce.

Si nu, nu avema cum sa le grupez pe toate intr-un anunt...
l@u
da' de ce nu spui si de anuntul ala cu meganul deschis in 2 topicuri !!!!!
klaus
Lasand la o parte cele 6 masini de vanzare (adevarul e ca-i ceva normal, fiecare are cate 7-10 masini in curte, deci o vanzare de 6 masini e ceva natural...), cele 3 masini de le avei la vanzare in 2008 (2 meganuri si o laguna 2) apartineau tot unei firme care se inchidea si isi vindea masinile?
Dar alea 10 faruri de la diverse masini de erau toate intr-un topic, tot de la firme d-astea de se dizolvau?
Ca sa inteleg si eu care e notiunea de "samsar", daca e de la 10-20 de masini in sus, sau de la 2-3, nu de alta.
einstein1984
QUOTE
Si nu, nu avema cum sa le grupez pe toate intr-un anunt...

De ce? Nu poti amesteca masinile nemtesti cu alea frantuzesti?
klaus
Cum initiatorul nu a binevoit sa clarifice notiunea de "samsar" in intelesul lui, avand in vedere numarul important de masini pe care le tot vinde si gama larga de piese SH, consider ca warnul pe care l-a primit a fost justificat.
Motiv pentru care acet topic se inchide ca fara obiect.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.