Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cateva piese Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
criv
De vanzare urmatoarele piese second hand, pentru Renault Clio model 2003 (varianta cu 3 usi)

1. cadru motor (varianta cu 3 usi) Pret 600 ron;
2. bara spoiler fata . Spoilerul are inclus si grila radiator fata si elemente intaritura spate .Usoare urme de uzura dar nu sunt degradari, fisuri distrugeri. Elemente de prindere si fixare complete. Pret 280 ron;
3. radiator racire. Piesa este buna si functionala ,nu are fisuri, scurgeri.Pret 250 ron

Piesele sunt prezentate in pozele de mai jos
Preturile sunt negociabile in mod rezonabil.
la preturile pieselor se mai adauga si taxele de expediere care vor fi platite de catre cumparator (costul de expediere difera in functie de varianta aleasa de cumparator-posta sau curierat)

Tel.0740682390-Vali
criv
valabil, preturi negociabile
criv
valabil, preturi negociabile

criv
valabil
GeorgeVl
Daca mai este valabil ...Ofer 200 pe spoiler fata asa cum este in foto + taxa curier
criv
Anuntul mai este valabil,
GeorgeVl, multumesc de oferta, dar ultimul pret cu care pot sa-l vand este 250 ron+ taxe expeditie.
Desi, in poza, spoilerul pare, mai "paradit" ,de fapt n-are nimic distrus. Are doar zgaraieturi fine (nu sunt adanci) care se rezolva la vopsire. Consider capretul de 250 ron este totusi rezonabil.
criv
Anunt valabil, piesele si preturile se pot vedea in primul post
criv
Anunt valabil, piesele se pot vedea in primul post . preturi rezonabil negociabile fata de cele expuse.

criv
Anunt valabil, piesele se pot vedea in primul post . preturi rezonabil negociabile fata de cele expuse.

criv
Anunt valabil,
criv
Anunt valabil,
criv
Anunt valabil,
criv
Anunt valabil, piesele se pot vedea in primul post . preturi rezonabil negociabile fata de cele expuse.

criv
Anunt valabil
criv
UP
cristi_ubs
Daca se potriveste pe Symbol 1.4 8V, iti iau eu cadrul motor.Nu vreau sa te jignesc dar iti ofer pe el 100E.
criv
cristi_ubs, nu stiu daca se potriveste, este ptr Clio model 2001-2005, masina a fost diesel
Daca se potriveste, si nu vrei sa jignesti pe nimeni, mai pui 20 euro la oferta si facem treaba.
cristi_ubs
QUOTE(criv @ 25 Apr 2010, 22:13)
cristi_ubs, nu stiu daca se potriveste, este ptr Clio model 2001-2005, masina a fost diesel
Daca se potriveste, si nu vrei sa jignesti pe nimeni, mai pui 20 euro la oferta si facem treaba.
*



nu am gasit pe nimeni competent sa imi spuna daca se potriveste.Daca tu afli ceva si poti sa imi garantezi, batem palma
criv
Pai eu n-am cum sa garantez ca nici nu stiu prea multe despre masina ta. In principiu stiu ca s-ar potrivi la toate clio diesel 2001-2005.
Daca esti hotarat, putem proceda in 2 moduri:
- iti trimit pe mail mai multe poze de detaliu, si pe baza lor, a compararii cu cadru pe care-l ai,poate iti dai seama daca se potriveste sau nu.
- ti-l pot trimite , ii faci proba, vezi daca e bun, si daca nu e, ti-l primesc inapoi si-ti retunez banii, dar in cazul asta tu suporti taxele de transport dus si eventual intors. Putem folosi curier sau posta, cum doresti.
adi85
Salut,
m-ar interesa bara. are si fagurele in care se prinde de caroserie? e cu toate prinderile intacte?
merci
criv
adi85, are si intaritura aia sub forma de fagure in spate, '' pe dos'' , cum ar veni. Prinderile sunt intacte. uite inca 2 poze...
cristi_ubs
QUOTE(criv @ 26 Apr 2010, 07:38)
Pai eu n-am cum sa garantez ca nici nu stiu prea multe despre masina ta. In principiu stiu ca s-ar potrivi la toate clio diesel 2001-2005.
Daca esti hotarat, putem proceda in 2 moduri:
- iti trimit pe mail mai multe poze de detaliu, si pe baza lor,  a compararii cu cadru pe care-l ai,poate iti dai seama daca se potriveste sau nu.
- ti-l pot trimite , ii faci proba, vezi daca e bun, si daca nu e, ti-l primesc inapoi si-ti retunez banii, dar in cazul asta tu suporti taxele de transport dus si eventual intors. Putem folosi curier sau posta, cum doresti.
*



momentan nu mai este nevoie.Am observat ca nu se potriveste cel de DCI la masinile pe benzina, pt ca nu se "pupa" la partea pe unde iese teava de esapament
adi85
250 ron pt bara si platesti tu taxa de transport?
ti-am dat si sms.
criv
adi85, n-am primit inca niciun SMS de la tine.
Eu zic ca 250 roni e bine dar sa platesti tu taxele de expediere.
Negociem, nici ca mine (280 roni cum era pretul initial afisat) nici ca tine...(250 roni cu transport inclus) ...pe undeva pe la mijloc sa fim amadoi multumiti...
Nr mele de tel sunt:
0722345505 si
0763917821
adi85
aveai in primul post alt numar de telefon.
Mai caut, merci.
criv
bara fata a plecat spre adi85
ramane valabila oferta de vanzare pentru radiator si cadru motor
adi85
bara a ajuns la mine, e ok.
Merci si spor la vanzare.
criv
adi85, cu placere,
valabila oferta de vanzare pentru radiator si cadru motor cu scadere drastica de preturi:
-radiator 150 ron fix;
-cadru motor 480 ron fix
tel: 0722345505 -Cristi
tel 0740682390-Vali
sau PM
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
criv
valabil
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.