Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: warn aiurea
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
eduardsebe
As dori si eu sa stiu de cand se da warn pentru "pupincurism cronic"....il intreb si eu pe dragul nostru moderator claus unde exista aceasta regula pe care eu am incalcat-o
Astept un raspuns petrinent.
claus
se dă warn pt off-topic wink.gif aruncă un ochi în regulament, la 2. a)
gotty
da' pentru ce ai fost sanctionat?
Batrânul
Scrie foarte clar în prima postare: pentru "pupincurism cronic".
eduardsebe
off topic pentru ce...ca am scris ceva ce avea legatura in topicul pe care l-ai sters la cafenea si care nu-i convenea tovarasului semit?...eu stiam ca la cafenea se modereaza mai lejer.
dar ma rog a se citi semnatura wink.gif
L!nuX
si care este on-topicul la sectiunea cafenea , nu de alta da sa nu luam toti warn smile.gif ?
M i h a i
facem topic in urma fiecarui warn? prea de tot....regulamentul nu se discuta...se aplica...Close?
rtBK
din cate am inteles s-au luat si ban-uri blink.gif, nu intru o seara si pierd toata actiunea biggrin.gif
klaus
QUOTE(AlexV @ 12 Apr 2010, 12:10)
Decizie comuna administratori forum:
In urma analizei starii de fapt s-a constatat ca sanctiunile date de moderatori au fost nejustificate si sunt anulate:
eduardsebe - i s-a redus warn-ul cu 10%
Flamingo - i s-a redus warn-ul cu 10% si s-a eliminat suspendarea de 7 zile

De asemneea pentru sanctiunile nejustificate se avertizeaza moderatorii public si cu suspendarea dreptului de moderare pe 7 zile:
claus, semit:
-Functia de moderator nu implica privilegii ci responsabilitati.
-Moderatorii anunta la "Lista cu banari" sanctiunile care implica suspendare sau ban.
-Moderatori se supun, ca oricare alt utilizator, regulamentului si au grija ca el sa fie respectat.

Deoarece cei doi useri au fost in parte vinovati pentru situatia creeata, primesc urmatoarele avertismente:
eduardsebe: 10% warn pentru offtopic cauzator de flame.
Flamingo: 10% warn pentru initierea unui topic cauzator de flame.
Transformarea semnaturii si a custom member title in atac asupra altor useri sau a moderatorilor nu poate fi trecuta cu vederea si tolerata. 
Suntem un forum, o comunitate si trebuie toti sa incercam sa pastram niste limite de bun simt.
*



Drept urmare, aici se inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.