Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SLZ - Buy-Back
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Tutoriale, Tips & Tricks
manfred
Stie cineva unde se poate aplica sistemul buy-back(la ce dealer, la toti) si ceva cotatii in funtie de uzura masinii.M-ar interesa pt. o Solenza din iulie 2003 - 23000km
Charlton
Ceau , incearca la www.dacia.ro/servicii/vehicole de ocazie/cotatie.
manfred
Acolo sunt cotatiile pt. buy-back? In cazul asta e cam hotie - ei zic ca-mi dau 3212 europe o masina care a costat 5450. Nu cer sa mi se dea cat in piata, altfel care ar mai fi castigul lor, dar nici chiar asa. Anyway cred ca pretul in piata ar fi altul - de vreo 4800? ma insel?
Charlton
Ei fac doar "cotatie" de ex. a mea este Solenza "Prima" fabricatie 2004 ,inmatriculata in martie 2004 si la ei nu apare nici modelul meu nici anul , asa ca mai bine te uiti in ziare.
manfred
Multumesc Charlton! Se pare ca asta imi ramane de facut - s-o vand in piata. Ma gandeam ca daca dau un pret corect - s-o dau pe asta avans la una noua si sa nu mai umblu cu ea la piata.
woth
Sa nu care cumva sa traiesti cu impresia ca buy-back-ul sta altcumva in vest. E o "hotie" la fel de mare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.