Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia Pick Up
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
dacia-tuning1
smile.gif Ce ziceti de asta se caseste de cumparat in Germania si costa 27000,- euro
Bujor Stefan
Nu spun ca ar costa mult, costa enorm! Da-o naibii, e o bucata de acril cu niste banchete in ea si niste instalatii, costa cat 3 masini pe care este montata.

offtopic: sa ne spui te rog si nou ce e cu verbul acesta: "a casi"
eu casesc, tu casesti, ei casesc...
dacia-tuning1
Mai frate tu te crezi mai tare ca toti? eu am plecat din romania cind eram copil mic si normal ca nu stiu sa scriu perfect romaneste ma ce propleme ai ....... tongue.gif
driverx
Vai de capul meu. RAR, dar RAR am avut ocazia sa vad ceva mai hidos.....
BZN
Ma gandesc daca sa fac sau nu pariu cu oricine ca asa ceva nu exista in realitate. Nu vad cum ar omologa nemtii asa ceva.
dacia-tuning1
Ok daca esti asa de sigur atunci fa pariu cu mine si vei pierde pariul 100% !!!!
vernescu
Nu inteleg de ce aveti ceva impotriva omului , e putina rautate la mijloc , , a vrut sa arate ceva care o sa vedem si in Ro cat de curand (dar nu la acelasi pret)
dacia-tuning1
Multumesc insfirsit unu care ma intelege, intra pe ..... http://suchen.mobile.de/haendlerfahrzeug/A...-128594818.html si vezi daca nu crezi omule !!!!
BZN
Da, corect se pare ca pierdeam pariul. Oricum, pentru mine ramane un mister cum se poate omologa pentru circulatia pe drumul public o asa aratare de autoutilitara.
ArtVandelay
nu vreau sa-mi imaginez ce consum are la 100 kmh
dacia-tuning1
Daca scriu pe forum ceva atunci scriu o treaba serioasa si nu prosti doar nu suntem la gradinita gun3.gif
silviu_79
QUOTE(BZN @ 2 May 2010, 00:15)
cum se poate omologa pentru circulatia pe drumul public o asa aratare de autoutilitara.
*




NU este autoutilitara, este motor home si asa sunt toate aceste autospeciale obtinute, prin modificarea unei masini de serie.

Neamtule, romana nu stii dar virgule sunt si in germana. wink.gif

Stefan, e ceva mai mult decat 2 banchete cum era in unele modele de aro. Este complet echipata pentru excursii, exact ca o rulota.

Cateva poze cu alta marca dar aceeasi idee.

toate acestea sunt facute deobicei de firme specializate in asa ceva, nu de producatorii auto.
dacia-tuning1
Ma ce destept esti bash.gif pe voi va intereseasa virgule sau sa vorbim de Dacia???? parca nu aveti ce face,va luati de mine fara nici un motiv asa am proasta bla bla bla.gif argue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.