Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stop spoiler
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
mihaimmm
Salutare!
Am un amic care are o Dacie SN si intr-o seara i-au furat stopul de pe spoiler, mai exact plasticul acela rosu. Din cate am inteles becurile sunt tot acolo.
Dansul a spus ca nu a gasit pe nicaieri acest stop. Este vreo cineva pe forum care vinde asa ceva sau... vreo idee pe unde se gaseste sigur sau de unde sa comande si cam cat ar costa?

Sper ca am postat unde trebuie! biggrin.gif
Maskatu
Nu sunt becuri, sunt leduri. De gasit se gaseste greu si costa cam cat jumatate de eleron. Cel mai bine baga un anunt la bursa cu [CUMPAR] Sticla stop eleron si incearca acolo. Sau dezmembrari...
diarenato
Stiu eu un magazin unde se gaseste, este destul de scumpa (165RON).

Detalii pot da pe PM.
ydaniel
nu poti sa dai PM.
aici e arie tehnica nu reclama pt magazinul vostru cu adaosuri f mari.
Iulikk
Adica rahatu' ala mic si rosu de pe eleron costa 170 de lei? Da' ce mama lui face de banii aia? Cartofi prajiti face?
diarenato
QUOTE(ydaniel @ 25 Sep 2010, 19:49)
nu poti sa dai PM.
*



Tie nu iti functioneaza functia de PM ?

Mie imi functioneaza perfect !
Maskatu
QUOTE
q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.
Alexio
170 RON un plastic... mergi sau cauta pe cineva care muleaza pe comanda din plixiglass... pe mine m-a costat 300 sa fac un eleron la comanda si tu mizeria aia de plastic e 170? Dar ce naiba e Ferrari? Ma costa la Mazda 200 ditai mai geamul de stopuri. LOL
boditza
si eu l-am schimbat pe al meu dar a fost 150ron smile.gif.. nu isi face banii dar nici fara el nu se poate smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.