Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: din nou radiatorul
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
catalin80
deja dupa doi ani sunt la al doilea radiator si cred ca ma enervez rau. Ieri am observat o pata sub masina si cand am pus mana...antigel.Bineinteles ca s-a fisurat radiatorul undeva in coltul din dreapta jos. Am citit pe forum ca cineva si-a montat radiator de Solenza, dar am vazut ca acum nu mai are SN. Si-a mai montat cineva de curand sa-mi spuna daca se merita investitia sau si ala crapa? Cam care mai sunt preturile la radiatoarele de Solenza( si daca si-a mai pus cineva de care si-a montat ca am auzit ca sunt 2 tipuri)Daca montez din acela de Scala trebuie sa schimb si elecroventilatorul(parca asa ii zice)?Precizez ca masina e an de fabricatie 2003 ( deci cu suportul nou de prindere al radiatorului)
catalin80
cred ca nu ai vazut dar deja am postat acolo...problema este ca respectivul nu cred ca mai are SN
asarban
Pai de ce nu bagi un PM?
catalin80
pentru ca nu il stiu pe al lui . vroiam sa stiu daca a mai facut si altcineva operatia asta.Dar vad ca la altii nu mai sunt probleme cu radiatoarele
asarban
S-au obisnuit....
klaus
Io zic sa mai cititi pe acolo, ca poate a mai raspuns careva...

Propun inchiderea acestui topic. Si ulterior stergerea lui.
costi
QUOTE(catalin80 @ 25 Apr 2005, 11:41)
pentru ca nu il stiu pe al lui . v
*



Pai te duci sub poza lui unde troneaza un buton pe care scrie PM; apesi pe el si-ti vesi amarul; daca respectivul mai este pe forum iti va raspunde (daca-i Al, este)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.