Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reconditionare dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Piese auto - Dacia Clasic
om_bland
Salut , spuneti-mi si mie pls care stiti , cat costa semi-aripile pt dacia 1310 ( model vechi) , pragurile , intariturile de la praguri , aripile pe față , semi-aripile pe spate ( nu vreau sa schimb aripile de pe spate adica sa tai de sus de la plafon) . Iar daca este cineva dintre dumneavoastra din Rm. Valcea va rog sa-mi recomandati si un service bun ( cu meseriasi care isi fac datoria) .

6 May 2010, 23:30:
Si podul pedalier as vrea sa il schimb
DannY_SmekeruL
pragurile 50 on bucata
intaritura de prag 30 ron bucata
pasajele spate(dupa cum zici u semiaripi) 35 ron bucata
semiaripi fata 40 ron bucata
aripi 100 ron bucata
toate preturile sunt pentru piese conex. pentru uzina sunt mult mai scumpe si nu stiu daca mai gasesti poate doar sa cauti pe la diverse depozite.
Pod pedalier e 80 ron de uzina. ala de conex e 60ron parca.
om_bland
Multumesc mult DannY_SmekeruL pentru raspunsul tau smile.gif
DannY_SmekeruL
Nu ai pentru ce .Stiam preturile deoarece am cumparat majoritatea din ele (ce am gasit sa iau de uzina am luat ce nu am gasit am luat de conex) .Bafta la reconditionat.
rratzoiusexos
stie careva un tinichigiu bun si ieftin in bucuresti sau imprejurimi.am de indreptat o portiune din aripa dr fata si vopsit cu vopsea metalizata la solenza.daca imi dati si un pret ar fi super...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.