Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: A aparut loganul NEGRU
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
bucatzel
Doamne, da' idiot site...

Din linku' de l-ai dat tu, nu poti sa selectezi culoarea, si in consecinta, nu poti sa ajungi la configuratia finala. Tre' sa te duci pe logan regular si sa alegi culoarea neagra ca sa ai sanse. blink.gif
Marty
Pai culoarea aia nu prea e negru, e gri... cel putin asa zice la mine. Si, in plus de asta, daca a aparut loganu' negru, ce, o sa-si ia toti suferinzii ca sa se simta ministri?
tribunul
Ca sa aiba ce sa lustruiasca mai bine.
george_scala_2004
am vazut citeva de vreo 2-3 saptamini pe strazile preaminunatului oras bucuresti...sincer nu m-au dat pe spate...sint altceva dar le lipseste ceva, nu stiu ce...
argon
asta e pentru nomenclatura.
Garett
Mda, stiu o firma de pompe funebre in Galati care va fi foarte fericita!
Merge pus si pe Duster negrul asta!
http://www.dacia.ro/modele-si-preturi/dust...nfigurator.html
bucatzel
Si pe emceve-uri tongue.gif
tribunul
QUOTE(george_scala_2004 @ 11 May 2010, 08:05)
am vazut citeva ...
*



link, te rog. wink.gif
D-FENS
Cam de anul trecut au aparut si circula.
george_scala_2004
QUOTE(tribunul @ 11 May 2010, 08:14)
link, te rog.  wink.gif
*



radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
corbex
QUOTE(argon @ 11 May 2010, 08:08)
asta e pentru nomenclatura.
*



Nuu, mai degraba e pentru maculatura ! radmasa.gif

Daca fac si emceveuri negre, imi iau unul si ma fac dricar. Se anunta o piata in continua expansiune.
tribunul
Cred ca ar trebui sa te apuci de treaba.... radmasa.gif La ce vremuri se anunta cred ca succesul afacerii e garantat.

http://www.dacia.ro/modele-si-preturi/daci...version_id=2500
george_scala_2004
http://www.whiteimage.eu/clients/wlm/gen.p...tdC5ybw%3D%3Dei

primita pe e-mail...
skija
deci MCV-ul asta negru arata a dric... e nebunie de masina...
Markos
vedea-l-as pe Base în el.


acoperit cu flori.
Victoras2001
Si pe pitic cum ii da ultima limba.
D-FENS
In realitate nu arata asa sinistru.
CatalinCTM
Victoras2001 si Markos , dar madam Udrea ce o sa faca da moare marinelu? sad.gif .... =)) . MCV-ul black edition chiar este sinistru .... Parerea me este ca au dat-o in bara cu black edition , puteau sa faca limited edition sau alta denumire si sa poti pune o alta culoare si airbaguri laterale , dar asa poti spune ca este un fel de kiss-fm edition negru biggrin.gif. Alt lucru care mi se pare un " - " pt dacia , ca nu au pus motor 1.6 16v pe sandero , daca nu pe alte versiuni , macar sa fi pus pe black edition.(la noi ma refer , ca la altii este)
Laurentziu83
Ce e asa spectaculos ca a aparut Loganul negru? Nu e o culoare ca oricare alta? blink.gif
Marian66
e aparut de ceva timp, dar nu mergea pe van in noiembrie sad.gif(( chiar era buna o duba neagra in casa
paul_damian
Nu e rau sa ai negru in paleta de culori. Eu mi-as lua, asa, ca sa fiu mai cu mot(z) smile.gif Oricum paleta de culori de la Dacia nu e foarte colorata. Mai tine minte cineva de cand nu se mai fac Dacii verzi, de exemplu?
Merced
Logan verde exista initial, dupaia nu stiu ce s-a intamplat, daca s-a intamplat si nu mai exista. Era un verde inchis.
lautrec
bunicul meu si-a luat una verde in 1979. hai sa vedem daca a luat cineva si mai recent sau aia era ultima!
paul_damian
Stiu ca au fost si Loganuri verzi, cred ca au scos acea culoare dupa ce au constatat ca era mai sensibila vopseaua decat celalalte. Oare pastreaza verdele pentru cand au sa lanseze ceva "Eco"? Dar eu spuneam de paleta in general. Mai sunt si alte culori care le au "verii" Renault / Nissan dar lipsesc la Dacia.

Iar dupa parerea mea personala: culoarea unei masini e absolut ultimul criteriu de achizitie.
Victorine
Eu am avut verdele ala ficus (metalizat) si nu as zice ca era mai sensibila vopseaua. Foarte frumoasa culoarea pe orice lumina, dar se vedea praful destul de repede pe masina, iar daca mai prindeai si o ploaie, cand se usca era jale, cred ca a fost cea mai spalata masina pe care am avut-o... Oricum, nu stiu de ce au retras-o din paleta de culori, pur si simplu n-a mai aparut la un moment dat. Oricum sunt destul de putine, in Timisoara le numar pe degetele de la o mana si le recunosc tot timpul in trafic, sunt aceleasi de fiecare data (inclusiv fosta mea masina wub.gif - buba ei majora era AC lipsa si motorul de 1.4 , nu vopseaua...)
Victoras2001
QUOTE(CatalinCTM @ 11 May 2010, 18:55)
Victoras2001 si Markos , dar madam Udrea ce o sa faca da moare marinelu? sad.gif .... =)) .
*


Pai, la astia de fac pe nebunii si ne lasa, li se relaxeaza sfincterul. Deci s-ar putea lua de mana cu piticul.
In alta ordine de idei, loganul negru e chiar treaba. icon_mrgreen.gif
C@talin
QUOTE(Marian66 @ 11 May 2010, 18:58)
e aparut de ceva timp, dar nu mergea pe van in noiembrie sad.gif(( chiar era buna o duba neagra in casa
*


sa poti ameninta "amici".ca o sa-i calce o masina neagra. 243.gif
daciafan
QUOTE(Markos @ 11 May 2010, 16:04)
vedea-l-as pe Base în el.
acoperit cu flori.
*




QUOTE(Victoras2001 @ 11 May 2010, 16:12)
Si pe pitic cum ii da ultima limba.
*




aplauze.gif
SSilent
eeerh... loganu negru a aparut de mult... daca nu ma insel imediat dupa facelift au bagat si negru in paleta de culori
Merced
Nope.
Markos
cica exista si "blestemul loganului negru".
ady77
Exista si clipocit de logan negru? rolleyes.gif
dannard
Mie BlackLine-ul negru imi place maxim. Cu geamuri de aceiasi culoare. Super.
slider2
daca zici tu...
slaiciprian
... aceeasi...
dannard
Sunt extrem de subiectiv, recunosc , imi place Loganul de orice forma si culoare.
Din pacate mai sunt doua categorii de persoane ale caror masini imi fac scarba: cei ce-si fac "tiuning" de doi bani (cam 99%) si cei ce-si bat joc de masina si in 2-3 ani reusesc sa o aduca la starea de "troaca". Cred ca i-am vazut cu totii pe drumurile patriei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.