Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Pt Laguna 2, pe 17
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Mar|Us
Vand un set de 4 jante pe 17 pentru Laguna 2. Se dau cu tot cu senzori de presiune, pretul este de 325 EURO.

Jantele sunt intr-o stare excelenta, nu exista nici o zgarietura pe ele. Aveti mai jos o poza, in acelasi stare sunt si restul 3.



Ma puteti contacta la nr de telefon 0756 604 935 sau pe PM.


[attachmentid=1627624123]
Mar|Us
sus
Mar|Us
sus
dominy
nu au nici o zgaritura pentru ca sunt vopsite, din punctul meu de vedere nu e nici o problema dar ar trebui sa fii sincer

o zi buna
Mar|Us
QUOTE(dominy @ 28 May 2010, 09:44)
nu au nici o zgaritura pentru ca sunt vopsite, din punctul meu de vedere nu e nici o problema dar ar trebui sa fii sincer

o zi buna
*



smile.gif unde am spus ca nu sunt vopsite? Jantele au fost vopsite intr-o vopsitorie auto care de multa vreme se ocupa cu asa ceva, si care face treaba de calitate. Din punctul meu de vedere au iesit perfect, arata mai bine decat unele noi noute, vopseaua si pigmentul au facut diferenta.

Au fost vopsite pentru ca doua dintre jante aveau multe zgarieturi ( a nu se intelege ciobituri ), asa ca am luat decizia de a le vopsi pe toate 4.

Pana acum am primit 3 telefoane de la persoane interesate de jante, fiecare m-au intrebat de ce jantele sunt intr-o stare atat de buna, la toti le-am spus ca au fost vopsite si, in momentul de fata, nu au nici un defect.

Chiar nu inteleg rostul postului tau.
Mar|Us
sus
Mar|Us
sus
dominy
ok, si ale mele sunt vopsite si nu am nici o problema cu asta

un up de la mine
Mar|Us
sus
Mar|Us
sus
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.