Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] ,montez macarale electrice dacia
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
HondaD
montez geamuri electrice fata pe dacii gen 1310 , papuc etc. la pretul de 180 lei
2xGI
de unde esti?
la kadett poti monta??
pune aici un nr. de tel. de contact!!!
HondaD
eu sunt din judetul cluj wink.gif , in principiu se cam poate pe aproape orice masina care are sistemu de prindere al macaralei pe geam ca si la dacie adica cu santuri dinalea;) . numar de telefon 0727386480
2xGI
cam departe de Bucuresti!! sad.gif nu cred ca se poate rezolva ceva!!
HondaD
poi nu ti se merita drumul wink.gif
Paul Gabriel
Salut, are nevoie si un prieten pe un bmw 316 (pisicuta) nu sti se poate? eventual te suna maine. Ai si butoanele?
HondaD
QUOTE(Ingerasu @ 20 May 2010, 22:20)
Salut, are nevoie si un prieten pe un bmw 316 (pisicuta) nu sti se poate? eventual te suna maine. Ai si butoanele?
*



momentan nu mai am pe stoc kitul dar cam intro zi ajung , eventual sa sune cu o zi inainte ca sa apuc sa aduc, dar nu stiu daca se poate pe bmw , trebuie sa fie sistemu de prindere la geam pe macara ca si la dacie (nu conteaza tipul macaralei doar sistemul de prindere) , oricum de verificat daca se poate pune sau nu nu costa nimic wink.gif

PS. kitul contine 2 butoane care se amplaseaza pe consola wink.gif
tarzy
pe Aro 244 ai montat pana acum?

banuiesc ca este sistemul care merge in paralel cu macaraua manuala

Cat costa fara montaj?
HondaD
QUOTE(tarzy @ 21 May 2010, 14:57)
pe Aro 244 ai montat pana acum?

banuiesc ca este sistemul care merge in paralel cu macaraua manuala

Cat costa fara montaj?
*



Sistemul e separat de macaraua manuala (se monteaza o alta macara electrica ),inca nu am montat pe aro ,dar daca e geamul ca si la dacie nu e o problema tongue.gif

Fara montat e 150 lei 2 macarale electrice, 2 butoane (iluminate ,se leaga la pozitie), cablurile si suruburile pt prindere (trebuie date alte gauri ) tongue.gif
tarzy
ai un ID de yahoo? da-mi pe PM te rog sa discutam
HondaD
QUOTE(tarzy @ 21 May 2010, 15:53)
ai un ID de yahoo? da-mi pe PM te rog sa discutam
*



nu pot sa dau PM ca nu am inca rankul necesar ,dar gasesti idul de mes daca dai clik pe numele meu wink.gif
HondaD
up !!!
robert1991
180 lei include ambele macarele si montajul ? la supernova? cred ca merge!
HondaD
QUOTE(robert1991 @ 24 May 2010, 18:47)
180 lei include ambele macarele si montajul ? la supernova? cred ca merge!
*



da 180 de lei include ambele macarale si si montajul cu cabluri si toate chestiile , si avand in vedere ca la solenza merge ar trebui sa mearga si la SN tongue.gif
robert1991
as fii si eu interesat! n-ai vreun drum pe undeva mai aproape? ca din pitesti pana in cluj sunt ceva km biggrin.gif
HondaD
QUOTE(robert1991 @ 25 May 2010, 13:07)
as fii si eu interesat! n-ai vreun drum pe undeva mai aproape? ca din pitesti pana in cluj sunt ceva km biggrin.gif
*



sad.gif nu am tongue.gif
robert1991
e interesanta oferta ta! dar pacat ca nu stai mai aproape! daca stii pe cineva care sta mai aproape si monteaza da-mi un pm ! ms! si pacat ! vroiam si eu!
alexxbadea
Eu sunt din cluj si m-ar interesa pentru o solenza.
Se poate monta?
HondaD
QUOTE(alexxbadea @ 25 May 2010, 21:59)
Eu sunt din cluj si m-ar interesa pentru o solenza.
Se poate monta?
*



da wink.gif
alexxbadea
imi lasi un nr tel pe pm
ms
HondaD
un video cu geamurile pee supernova wink.gif , doar ca pt supernova costa 200 de lei trebuie multe modificari, iar la solenza 190 lei ,sunt ceva mai putine modificari de facut.....la dacii 1310 si la alte masini care au sistemul de prindere al geamului pe macara prin role dinalea ramane 180 lei wink.gif

alexxbadea
Imi lasi pls un nr de tel ca nam primit pe mp
ms
HondaD
up!!!
ciprianeduard
pune si tu o poza cu macaralele sa ne formam si noi o ideie
HondaD
QUOTE(ciprianeduard @ 2 Jun 2010, 23:00)
pune si tu o poza cu macaralele sa ne formam si noi o ideie
*



astea sunt macaralele...

HondaD
up...!!!
HondaD
up..!!! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.