Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: cei de la service mi-au spart blocu motor
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Diverse
axel
magarii de la service mi-au spart blocu motor la strangere.s-a spart o ureche daia de la mijloc.deoarece e o masina care produce bani nu am stat sa ma cert cu ei si am facut-o din banii mei.acum am urmatoarea intrebare.nu am ajuns la cu ei la nici o intelegere.unde am intrebat mi s-a spus ca este din vina lor ca nu au curatat gaurile de apa,ulei si alte chestii.as vrea sa apelez la OPC dar vreau sa stiu daca trebuie sa fac eu o expertiza asupra blocului intai.astept raspunsurile voastre.daca ati mai patit spuneti-mi si mie cum ati rezolvat
GABY IS BACK !
Le-ai si spus ca vrei sa apelezi la OPC ?
De multe ori are efect.

Oricum sper ca ai deviz, factura si chitanta, ca sa poti sa faci reclamatie.
Nu stiu sa-ti spun care e treaba cu expertiza, dar cred ca-ti vor spune cei de la opc cum sa procedezi.

Bafta!
axel
QUOTE(GABY IS BACK ! @ 27 Apr 2005, 09:19)
Le-ai si spus ca vrei sa apelezi la OPC ?
De multe ori are efect.

Oricum sper ca ai deviz, factura si chitanta, ca sa poti sa faci reclamatie.
Nu stiu sa-ti spun care e treaba cu expertiza, dar cred ca-ti vor spune cei de la opc cum sa procedezi.

Bafta!
*


le-am spus.am de toate.saptamana viitoare ma duc la OPC.
Charlton
Gaby are dreptate , sa ai acte pe reparatie , daca ai facut lucrarea la "negru" e c-am greu cu sesizarea .
axel
QUOTE(Charlton @ 27 Apr 2005, 09:37)
Gaby are dreptate , sa ai acte pe reparatie , daca ai facut lucrarea la "negru" e c-am greu cu sesizarea .
*


am actele.este si un service autorizat de R.A.R.saptamana viitoare ma duc la OPC.mai astept sfaturi
Doru
Blocul l-ai inlocuit?sau l-ai reparat?Ai ce sa le arari in caz ca vor sa se convinga cei de la OPC ca asa a fost?
bafta.
axel
QUOTE(Doru @ 27 Apr 2005, 12:14)
Blocul l-ai inlocuit?sau l-ai reparat?Ai ce sa le arari in caz ca vor sa se convinga cei de la OPC ca asa a fost?
bafta.
*


blocul l-am inlocuit.cel vechi il am in balcon.doar nu eram prost sa nu-l mai am.il am si trebuie facuta o expertiza ca sa se dovedeasca ca s-a spart din vina lor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.