Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: " Tiuning " mioritic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
vallyyy
Fratilor ori am prins eu vreun sindrom de pe aici anti tuning dacia 1300 ,ori nu impart gusturile posesorului respectiv din filmulet ....ma uitam la acest filmulet unde posesorul spune ca "mi s-a facut mila si rusine sa mai merg cu ea asa ca am inceput restaurarea home made " si uita-ti ce a iesit
&feature=related

blink.gif wacko.gif ploape si triple din banda izoliera , neon pe plafon cu zar imitatie de catifea,boxa in torpedou ,eleron etc .......ce e mai grav e ca daca citesti commenturile vezi o apreciere la masina asta de mama focului ....nu zic sa nu apreciezi munca, dar asta e cocalarie pe fata . Acum ma intreb eu ,oare chiar nu ii e rusine sa iasa cu ea in halul asta in care e unsure.gif wacko.gif
Hack
Test drive cica radmasa.gif , pe drumul ala laturalnic, probabil putzulica ala nici nu are carnet. Oricum am vazut chestii mult mai grave pe masini muuuult mai scumpe, deci asta nu ma mira mai deloc sleep.gif .
M i h a i
inca o dovada ca se primeste spaga la itp..
Maskatu
...... si la politia rutiera. La prima vedere are 3-4 abateri de la codul rutier... a lipit parasolarele alea pe parbriz si luneta = scaderea vizibilitatii, a pus leduri in grila radiator + multe alte tampenii. I se poate suspenda talonul cu brio, dar deh, politistii au alte treburi.
utzi22
Mie imi place ca la sfarsit si-a pus casca LolLolLo.gif . E cumva obligatorie la mersul cu spatele?
Parerea mea(no offence posesorilor de dacie - toti am avut cel putin o dacie): daca tot ai o dacie las-o asa cum este pentru ca orice i-ai face pe partea de tuning ai sanse mari sa cazi in penibil.
Maskatu
La ce modificari serioase are la motor, e musai sa isi puna casca. In caz ca ajunge la viteze coplesitoare de peste 50 km/h, impactul ar fi devastator.
elro
Puterea unui tigru radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
vallyyy
QUOTE(utzi22 @ 7 Jun 2010, 12:23)
Mie imi place ca la sfarsit si-a pus casca LolLolLo.gif . E cumva obligatorie la mersul cu spatele?
Parerea mea(no offence posesorilor de dacie - toti am avut cel putin o dacie): daca tot ai o dacie las-o asa cum este pentru ca orice i-ai face pe partea de tuning ai sanse mari sa cazi in penibil.
*




NU e vorba ca nu se poate face tuning pe dacie ,dar fa-o de bun gust ,cum are colegul nostru BR 98 NIG (il consider cel mai frumos tuning din Romania la dacia 1300) .......dar ce a facut tipul asta din filmulet la dacia aia e grav wacko.gif ..... problema nu ar fi ca e sau nu singura din Romania ,dar omul si-a postat-o pe net cu mandrie si cand mai citesc si commenturile alea de genu: "foarte frumoasa " wacko.gif .....inca, caut ceva frumos la ea ,dar nu gasesc sad.gif
Hack
Probabil commenturile alea sunt tot ale lui radmasa.gif .
slider2
jenibil din orice punct de vedere...
aly_vo
Inca unu:


Cand il vad pe drum imi vine sa dau dupa el.........dar deh are dacie tunata. Nu cred ca sunt maimutoi la o librarie cati are ala in masina. Mie si rusine sa spun ca-l cunosc..... azi am vazut si eu clipul pe you tube (bineinteles primit pe mail de la un coleg).

Sa va traiasca daciile ...
M i h a i
faza tare este ca astia sunt cei mai inconstieni soferi...chiar nu sunt constienti de ceea ce conduc...si se aventureaza cu viteze mari...si poc...nani nani..noapte buna..
vallyyy
Sunt o gramada de specii tiuning in Romania , ce ma intriga pe mine la filmuletul postat de mine era ca posesorul spunea :"mi s-a facut mila si rusine sa mai merg cu ea asa ca am inceput restaurarea home made " . i se facuse atata mila si rusine saracului om incat a cocalarit-o de mama focului , a restaurat-o pana a dat-o dracu'
DRD
Sa ma cxx pe abtibildul lui cu Renault, ce naiba nu putea si el sa isi puna cu VW sau altceva? ... face marca de rusine.
Bulldog
Sunetul evacuarii "spart" cred ca da colegele de clasa pe spate.
l@u
niste distrusi !
spy_oh_joy1389
QUOTE(DRD @ 8 Jun 2010, 21:57)
Sa ma cxx pe abtibildul lui cu Renault, ce naiba nu putea si el sa isi puna cu VW sau altceva? ... face marca de rusine.
*


Si-a pus Renault ca stie ca la origini asta e, si sa simta si el ca are masina straina.
Am vazut o Dacie papuc, isi pusese pe grila din fata simbolul de la Audi, doar ca inelele exterioare erau prinse, si alea din mijloc atarnau radmasa.gif
pleosc_gt
Primului i-am vazut masina prin Sibiu rolleyes.gif .
DrK
si-a pus casca sa nu se vada cat de prost e radmasa.gif
Merced
Super masini. Pe langa faptu' ca le fac in halu' respectiv, ceea ce-i cam trist, au impresia ca-s bolizi. Cel putin prapadania aia din primu' clip. radmasa.gif
alexutz23
Cum dracu' sa le modifici in halul asta? Astia nu au prieteni, cunostinte care sa ii indrume ce si cum sa puna? Dezastru! wacko.gif
Hack
QUOTE(alexutz23 @ 9 Jun 2010, 14:35)
Astia nu au prieteni, cunostinte care sa ii indrume ce si cum sa puna?
*


Pai daca si aia is la fel laugh.gif...cine se aseamana...
Muttley
Dar si cand culeg roadele... wink.gif
eduardsebe
radmasa.gif radmasa.gif
taranoii de la Gheboaia City au auzit si ei de photoshop icon_mrgreen.gif
Hack
Ce mah? blink.gif Poza aia nu e pe bune?... radmasa.gif
adrian mgn
dau la schimb megane putin "cosmetizat" pe dacie adevara cu tiuning ... ca si io' vreau sa culeg asa roade smile.gif
M i h a i
QUOTE(Muttley @ 10 Jun 2010, 16:40)
Dar si cand culeg roadele...  wink.gif
*


ce zici? care se potriveste mai bine ?

le : nu am ps..nu le am cu editarea..am bagat un paint repede..
bygy007
T ala e cam strimb
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.