Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] Skoda Octavia 1.6i 8v - 2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tpv
Schimb Octavia 1.6i, fab 2002, 108.000 km, unic propietar, nefumator, AC, ASR, ABS, EPC ,4 geamuri electrice,scaune incalzite reglabile pe inaltime si lombar+ airbag, 2 airbaguri frontale, cotiera fata spate, computer de bord, volan reglabil pe inaltime si adancime, faruri cu proiectoare, jante de aliaj, inspectie tehnica pana in septembrie 2011 in stare mecanica si estetica foarte buna.Suporta orice verificare.

Schimb cu diesel sau benzina,nu ma intereseaza hatchbak.
solidstate
Salut,
Un numar de telefon?Am un Logan daca esti interesat.
tpv
Nu ma intereseaza Logan.
ph 25 BET
O corsa c din 2001,motor 1000 cm,4 airbag,eps,2 usi,propr,fara ac plus dif de 2000 de euro?
tpv
E prea mica Corsa (2 usi ,motor), asa ca nu, multumesc.
ady_vopsitoru
un megane 2 sedan 1.5dci an2005/12,137000km. carte service la zi,impecabil,full fara piele si trapa.
daniellu
Ce putere are motorul?
tpv
Pt ady_vopsitorul.
Te rog mai multe detalii + poze, trimitele pe PM



8 Jun 2010, 19:56:
Motorul este de 102cp, 75kw, 1595cm, euro 4, cod motor AVU.

9 Jun 2010, 19:50:
valabil !
ti3sto
Care este pretul masinii , si unde se poate vedea.
tpv
Pretul masini ti l-am trimis pe mail (nu pot sa dau raspuns pe forumul de la Dacia nu ma lasa pt ca nu am postari),De vazut e cam departe de tine, Oradea blink.gif .
ti3sto
auchi , iti urez succes smile.gif s-o vinzi sau sa-ti gasesti ce cauti , bafta.
tpv
Merci.
RLaguna
Salut, care e pretul masini? Sufera de ceva?
adresa mea de mail e: stoilescusilviu@yahoo.com
Eu am o laguna din 15.06.2001
ady_vopsitoru
Salut, nu am reusit sa pun poze pe PM,trimite-mi adresa de mail si vad ce pot face.apropo ,esti dispus sa oferi diferenta?oricum sant 2 masini diferite ca pret si apoi ca an de fabricatie si motorizare.Daca esti de acord ,da-mi un semn.
tpv
Nu mai este valabil.

Se poate inchide topicul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.