Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CUMPAR SAU DEZMEMBREZ MEGANE 2 1.5 DCI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
balasa_petre
Detin un megan 2 1.5dci al carui motor a crapat (s-a spart un piston). Incerc doua variane:
- cumpar motor tip k9k-722 euro3 complet cu accesorii, km pana in 60.000, cine are disponibil imi poate trimite oferta de pret la mail balasa_petre@yahoo.com
sau:
- dezmembrez masina si astept solicitari de piese impreuna cu o propunere de pret pentru a-mi face o parere daca merita sau nu acest lucru. In cazul in care voi demara acest proiect voi contacta fiecare solicitant in parte.

Sincer imi cam doresc s-o repar intrucat tin la masina si de curand am schimbat cam tot ce tine de sistemul de directie si amortizoare, deci totul ar fi nou, mai putin motorul....care a cedat
CRY 79
Vorbeste cu ,,micutz,, are el un motor cu vreo 7000 Km.
balasa_petre
Merci mult. O sa-l contactez maine, din cate stiu nu era complet, pe mine ma intereseaza cu tot cu accesorii (pompa, injectoare si turbina) sa fac doar schimbul, il dau jos si pun altul.
pitura catalin
incearca la nr asta 0747555111 e un parc de dezmembrari din Baia Mare si stiu ca au multe motoare de Renault pe stoc
balasa_petre
merci mult
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.