Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Fuzeta Solenza ...identica cu cea de Supernova?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Solenza > Piese auto - Dacia Solenza
tita
Va salut ,aveti idee daca fuzeta de pe Dacia Solenza este identia cu cea de Supernova?dar bratul?
cata82
Da , e identica cu cea de supernova .
ramsen
bratul stiu sigur ca este identic ca am cumparat eu 2 buc si le-am schimbat la solenza...si cred ca si fuzeta este la fel...poate la rulment difera ceva intre ele
tita
Cat te-a costat bratul nou?
ramsen
tu ai solenza sau dacia berlina...bratul de solenza si super nova m-a costat 100 lei buc
tita
Pentru Solenza am nevoie si vroiam sa stiu daca se potrivesc si cele de Supernova...
ramsen
se potrivesc perfect
tita
Am gasit la un prieten o fuzeta de LOgan ,cu brat etc...noua nouta de stanga ..o merge la SOlenza?
Daca nu merge sa incerc sa gasesc un magazin de piese...sa o dau la schimb si sa iau de SOlenza....
ramsen
fuzeta de logan stiu ca nu merg pe solenza...bag de seama ca tu vrei sa te complici
tita
Am aflat ,fuzeta de Solenza e identica cu cea de Supernova doar rulmentul difera putin ,la Solenza e mai mare deci nu sunt chiar identice...dar de potrivit se potrivesc
DragosNess
Atentie, poate fuzetele se potrivesc insa rulmentul de Solenza nu se potriveste pe SuperNova. Am avut eu astazi batai de cap cu rulmentul pentru ca nici un magazin auto nu mi-a dat rulment potrivit pentru supernova si am fost nevoit sa cumpar fuzeta de la dezmembrari cu tot cu rulment.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.