Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: O vrei virgina sau cu rulaj?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
bz_26_zzz
Sa zicem ca vine vremea cand te hotarasti sa te casatoresti. Sa mai zicem ca ai vreo 26 de ani. Ai ca alternative doua tipe.

Una la 21 de ani, virgina (astea sunt ipotezele), simpatica, comunicativa, studenta la ASE. In pat nu stii cum e, doar e virgina. "In noaptea nuntii facem asta, dragule" ti-a spus ea mereu. rolleyes.gif


Cealalta are 25 de ani, e o blonda "buna rau", in pat e bestiala. Te intelegi bine cu ea, esti convins de sentimentele si sinceritatea ei, doar ca are un "rulaj" destul de mare (ca sa vorbim in termeni automobislistici stii tu sigur ca a fost un fel de masina la scoala de soferi).

Ia sa va vad, care ia virgina si care ia "bestia".
Markos
io as lua bestia de fo doua-trei ori.
dispeceru
daca esti convins de sinceritatea si sentimentele ei ce mai conteaza rulajul?si noi ca barbati suntem rulati icon_mrgreen.gif atata timp cat de acum inainte o rulez doar eu, as alege BESTIA!
Victoras2001
21 de ani, studenta la ASE, virgina... radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif Si bila unde e?

daca intrebi pe bune, mai bine stai dracu' necasatorit, ca o sa-si ia alea campii cu tot cu rulaj. Si ce conteaza rulajul daca are distributia schimbata si nu pierde compresia? Bate pe undeva?
Tu mai bine vezi ca frumusetea-i trecatoare si-o sa ramai cu proasta-n casa. tongue.gif

13 Jun 2010, 22:48:
QUOTE(dispeceru @ 13 Jun 2010, 22:42)
  atata timp cat de acum inainte o rulez doar eu, a
*


Ba, terminati dracu ca mor aici radmasa.gif
Bulldog
Daca rodaju l-a facut doctoru de la Deva?
ct-03-tvy
dragos ia zi bre le cunosti? radmasa.gif radmasa.gif

driverx
Filip traba intrebat aicea.......
djasu82
ba le-as lua pe ambele iar dupa prima noapte as baga divort ce dracu ca e la moda altele si iar altele doar trebuie rulate biggrin.gif
Asa ca prima studenta de la ase devine blonda de 25 si deci intra in campul munci fata prinde curaj se baga pe web castiga banu si uite asa gaseste un mos precum columbeanu si gata s-a lipit.
Blonda ramane in rulaj ca nu se satura .
dragoselu
biggrin.gif Da, le cunosc! Pentru aventura, merge si cu "rodajul" facut. Pentru casatorie, in schimb, recomand fata cu "bucsele" in regula, fara jocuri la caseta de directie sau alte defectiuni, in afara de "claxon" care poate fi defect, il poti regla tu dupa aia... Si nu uitati: "diagnoza computerizata" inainte de a da semnatura, urcata pe "elevator", de asemenea maaare atentie si la "anul de fabricatie", "proprietarul" zice el ca e buna, intretinuta, ca nu are dat kilometrajul inapoi, dar "anul de fabricatie" isi spune cuvantul, nu ? happy.gif
Pe urma faci si "tiuning" din virgina, bestie cum vreti voi sa ziceti...
Am eu sau nu dreptate? Ce spun "batranii" de pe forum? icon_mrgreen.gif
C a t a l i n
Cum dracu' poti, la 26 ani, sa gandesti ca una de 21 ani, studenta la ASE, e virgina? Vorba lui Victoras, unde-i bila?

-----------------------------------

Oricum, daca astea sunt argumentele pe care le iei in considerare si astfel gandesti cand crezi ca te simti pregatit de insuratoare, eu cred ca esti in pole position pentru primul divort din cariera.
slider2
QUOTE(C a t a l i n @ 13 Jun 2010, 22:11)
Cum dracu' poti, la 26 ani, sa gandesti ca una de 21 ani, studenta la ASE, e virgina? Vorba lui Victoras, unde-i bila?
*



tine cont ca n-a precizat unde e virgina... si acum chiar pe bune eu sunt ultimul an la ase, si am o colega care e virgina, are si 21 de ani... o fi vorba de aceeasi persoana?? huh.gif
dragoselu
QUOTE(C a t a l i n @ 13 Jun 2010, 23:11)
Cum dracu' poti, la 26 ani, sa gandesti ca una de 21 ani, studenta la ASE, e virgina? Vorba lui Victoras, unde-i bila?
*



Aici te contrazic: poate fi virgina, dar in anumite conditii, ori nu are dintii in regula, se uita stramb, e schioapa, e batoza, una din astea... dry.gif
Victoras2001
Da voi ce faceti acolo? Le cautati de oua? radmasa.gif
C a t a l i n
Inseamna ca e vreun monstru, are mustata si par pe spate?
dragoselu
QUOTE(slider2 @ 13 Jun 2010, 23:12)
tine cont ca n-a precizat unde e virgina... si acum chiar pe bune eu sunt ultimul an la ase, si am o colega care e virgina, are si 21 de ani... o fi vorba de aceeasi persoana??  huh.gif
*



Care-i ma aia de nu o cunosc si eu? huh.gif Ia pune o poza!
slider2
@victoras presupun ca intrebarea mi se adresa mie, nu a cautat-o nici naiba, ea s-a confensat si la modul cum gandeste, ce hobby-uri are, cum se comporta, nu minte fata...
dragoselu
QUOTE(Victoras2001 @ 13 Jun 2010, 23:14)
Da voi ce faceti acolo? Le cautati de oua? radmasa.gif
*



Victoras si Marty, voi de care vreti: bestii sau fecioare?
aphophis
QUOTE(C a t a l i n @ 13 Jun 2010, 22:11)


Oricum, daca astea sunt argumentele pe care le iei in considerare si astfel gandesti cand crezi ca te simti pregatit de insuratoare, eu cred ca esti in pole position pentru primul divort din cariera.
*


+1 . fix asta vroiam sa scriu si eu, atata numa ca mi-ai luat-o inainte. Mai ales ca nu te hotarasti din senins sa te nenorocesti plus ca ma indoiesc ca unii pot avea asemenea dileme
slider2
QUOTE(C a t a l i n @ 13 Jun 2010, 22:15)
Inseamna ca e vreun monstru, are mustata si par pe spate?
*



n-are mustanta si nici par pe spate, dar nici nu este vreun fotomodel, e mai banala asa... doar ca o mare parte din hobby-urile ei te fac sa fugi...

bre dragoselu bre, stii ca nu pot sa dau nume... tongue.gif
C a t a l i n
QUOTE(slider2 @ 13 Jun 2010, 23:15)
@victoras presupun ca intrebarea mi se adresa mie, nu a cautat-o nici naiba, ea s-a confensat si la modul cum gandeste, ce hobby-uri are, cum se comporta, nu minte fata...
*



Atunci liciteaza-o pe ebay sau okazii...
dragoselu
QUOTE(slider2 @ 13 Jun 2010, 23:17)
n-are mustanta si nici par pe spate, dar nici nu este vreun fotomodel, e mai banala asa... doar ca o mare parte din hobby-urile ei te fac sa fugi...

bre dragoselu bre, stii ca nu pot sa dau nume...  tongue.gif
*



Da' ce hobby-uri are? ohmy.gif
Victoras2001
QUOTE(dragoselu @ 13 Jun 2010, 23:16)
Victoras si Marty, voi de care vreti: bestii sau fecioare?
*


Tu vorbesti? radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
slider2
@c a t a l i n nu tine faza asta. fata a zis ca il asteapta pe "mr perfect"... ca nu vrea asa cu ori si cine. chiar a avut unul vara trecuta care ii scria poezii, chestii de genul si tot n-a vrut cu el, dar nu stiu exact de ce...
vis-a-vis
Virginele vor cauta mereu termen de comparatie.
Cele rasf.tute, daca au dragan de unu, se poate sa ajunga femei de casa, insa nu se stie daca nu vor da din nou in strachini.
Asa cum ai de ales intre doua, asa si ele au dreptul... parerea mea.
Victoras2001
ia-o ma p-aia care te iubeste mai tare, asculta-l pe mandea. Nu mai cauta tu bunaciuni si cumintenii. Cum o prinzi pe una ca te venereaza, cum o iei. Ca altfel, daca-o cauti p-aia s-o iubesti tu, o sa-ti iasa si pe nas si pe cur dragostea.
vis-a-vis
Aliluia! popa.gif
slider2
QUOTE(dragoselu @ 13 Jun 2010, 22:18)
Da' ce hobby-uri are?  ohmy.gif
*



cultura orientala (asiatica), citeste foarte multe carti si se uita la foarte multe filme si anime-uri. si asta n-ar fi rau daca n-ar vorbi intr-una despre asta. daca este s-o scoti la un suc ceva, iti face capul calendar cu tot felul de chestii care pentru majoritatea sunt neinteresante.
apoi daca nu vorbeste de asia, baga de facultate (ca si asa face doua), si sigur gaseste ea vreo legatura la formatii rock asiatice, care sunt niste gay gen tokio hotel, niste paparude care cica o ard pe rock.
de asemenea ea zice ca nu vede ce este asa mare branza in contactul sexual, ea considerand ca nu pierde nimic stand asa nefu... virgina...
C a t a l i n
Tot imi deschid eu firma de avocatura pe specializarea divorturi rapide.
Victoras2001
Asta e d-aia de nu stie daca stie sa joace tenis, ca n-a jucat niciodata.
Merced
Aia cu rulaj daca e cum zici tu, insa nu inteleg de ce trebuie luata musai de nevasta cu acte, care e graba, bagati si voi un concubinaj macar un an, hai doi, apoi vezi exact.
Virgine de 21 de ani care au terminat ASE-ul gasesti si peste doi ani daca e. radmasa.gif
Victoras2001
radmasa.gif
E plin Bucurestiul de ele.
Merced
De cand cu himenoplastiile, cred si eu...
slider2
foarte bine zice merced. ia-o si tu in proba vreun an, chiar doi. locuiti impreuna, vezi ce o duce capul, daca se face fata de casa, daca iti poti pune baza in ea. daca da rateu sari la studenta, desi sa stii ca de prin batrani este o vorba: "aia de o tii din scut, scapa ca vaca in fan"... nu stii ce-i poate pielea studentei. daca dupa ce ii faci tu rodajul, vrea sa vada cum e si cu alt sofer, cum e cu mersul subturat sau la ture mari??
Executron
Eu mi-am luat Passat TDI SH de 4 ani cu rulaj.... Ce crezi c-as alege in situatia asta? laugh.gif
slider2
ceva virgin si cu garantie daca se poate tongue.gif
Victoras2001
Ba ba ba. Stai o viata cu un om si cand zici ca-l cunosti mai bine atunci ti-o trage, iar voi faceti teoria chibritului aici. laugh.gif
Filip
QUOTE(driverx @ 13 Jun 2010, 22:02)
Filip traba intrebat aicea.......
*


Nu-mi arde mie de femei, eu mi-am pierdut actele, nu-mi mai arde de nimic, nu pot sa mai inchid un ochi... n-am stare, vreauuuu sa-mi gasesc portofeluuuu`!!!!!
plange.gif plange.gif plange.gif plange.gif
C a t a l i n
Pai ce, ti-ai luat Passat TDI SH sa-l tii o viata? biggrin.gif L-ai luat pentru calareala...

D-aia n-are logica problema initiatorului... Ce treaba are experienta sexuala cu "aleasa" inimii pentru tot restul vietii?
Executron
Pai don Catalin... TDI-ul chiar tine o viata!!! 10561582.gif 10561582.gif post-336-1110552483.gif
vis-a-vis
QUOTE(Filip @ 13 Jun 2010, 23:37)
Nu-mi arde mie de femei, eu mi-am pierdut actele, nu-mi mai arde de nimic, nu pot sa mai inchid un ochi... n-am stare, vreauuuu sa-mi gasesc portofeluuuu`!!!!!
plange.gif  plange.gif  plange.gif  plange.gif
*


Mai bine dadeai banii la curve radmasa.gif
slider2
QUOTE(Filip @ 13 Jun 2010, 22:37)
Nu-mi arde mie de femei, eu mi-am pierdut actele, nu-mi mai arde de nimic, nu pot sa mai inchid un ochi... n-am stare, vreauuuu sa-mi gasesc portofeluuuu`!!!!!
plange.gif  plange.gif  plange.gif  plange.gif
*



lasa ca e mai bine asa. fara acte nu poate fomeia sa-ti mai ia apartamentul cumparat pe vremea lui nea ceasca...

@vis cica n-a avut bani in portofel... nu ii ia cu el, ca poate ii mananca vreo "bagaboanta"
Merced
Pai cica n-avea bani in el.
dr_mKe
radmasa.gif ce dilema !

Ma mir ca nu si-a exprimat, inca, parerea, domnul argon radmasa.gif

vis-a-vis
Cui ii pasa?
Filip
Pai chiar n-am avut bani in portofel...
Edit: de fapt aveam 2.3 RON pe cardul RATB. sad.gif plange.gif plange.gif plange.gif plange.gif
Victoras2001
da ma, te credem ca n-ai avut bani. mai greu era sa ne convingi ca ai avut.
slider2
QUOTE(Filip @ 13 Jun 2010, 22:42)
de fapt aveam 2.3 RON pe cardul RATB.  sad.gif  plange.gif  plange.gif  plange.gif  plange.gif
*



cum mah sa ai 2.3 ron pe cardul ratb?? ce naiba ca doar n-ai cumparat 1,5 calatorii....
SiloS
Parerea mea:
user posted image
Filip
Dar poti sa incarci cu sume rotunde, gen 5 ron. Incarcasem de mai mult, si ramasesem ultima oara la 2.3 ron.
slider2
@silos vezi ca nu s-a atasat poza...

@filip am inteles. si eu am avut calatorii pe card, dar incarcasem cu cate calatorii vroiam, nu in suma rotunda. n-am stiut ca poti asa...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.