Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] capitonaje LOGAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alindrgn
Capitonaj capota motor - 15 lei fara kit de prindere, 20 lei cu kit de prindere.
Capitonaj capota portbagaj - 15 lei fara kit de prindere, 20 lei cu kit de prindere.
Capitonaj buza portbagaj - 10 lei.
Capitonaj spate portbagak - 15 lei.

capitonajul din buza portbagajului se prinde in stanga si in dreapta, undeva in spatele stopurilor, cu 2 braduti care ii aveti deja pe masina. partea superioara, care se vede in poza, trebuie lipita. prenandezul e cel mai bun, un fir de prenandez tine bine, si de desface usor in caz de trebuie (desi nu e nevoie). in poza nu era lipit, de aceea se vede ca sta ridicat.
capitonajul din spatele portbagajului se prinde cu 2 braduti, pe acre ii aveti deasemenea deja pe masina. in poza nu pusesem si acei braduti din lipsa de timp, si de aceea atarna capitonajul.

imi cer scuze pentru calitatea pozelor, sunt facute cu telefonul mobil.
trimit in tara prin posta, fiind cel mai ieftin mijloc de transport.
taxe postale 10 lei.

p.s. pentru capota portbagaj de la ph2 nu se potriveste capitonajul, decat daca il lipiti integral. capota de la portbagajul de la ph2 nu mai are gauri pentru a putea prinde capitonajul cu braduti. in rest, toate celalalte se potrivesc fara nici o problema.
george_scala_2004
salut,

capitonajul pentru capota de la motor - poza 4 - se potriveste si la solenza ?

multumesc,
ssss
din ce material este capitonajul pentru motor? mă interesează dpdv al rezistenței la temperaturi înalte și a capacității de a reflecta căldura. comparativ cu reperul original, cum se comportă?
eu am pe 1.6 mpi capitonaj original cumpărat de la dacia, dar vreau pentru o altă mașină.
îl execuți tu?
BoR
Salut.Capitonajul pt capota motor are si rol insonorizant sau doar de aspect?Rezista la temperatura din compartimentul motor?S-ar putea confectiona cumva incat sa se muleze dupa nervurile capotei?Ma intereseaza pentru o Supernova.Multumesc.
alindrgn
aveti pm.
anecula_08
Salut si eu sunt interesat daca se poate pune la o solenza. Le faci tu?
alindrgn
salut.
doar pentru logan.
numai bine.
paul_damian
Ioi, da' fa si matale niste poze mai ca lumea, daca tot vrei sa vinzi wink.gif
alindrgn
astept sa fac rost de un aparat...adica mai bine zis de un incarcator...ca am aparat cu acumulator gen cum e la telefon, si am pierdut incarcatorul. am vorbit la un magazin de profil si a zis ca incearca sa imi aduca...crezi ca daca n-as avea posibilitatea nu as pune niste poze mai bune?wink.gif
o sa revin cat pot de repede cu poze!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.