Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] truse scule Mannesmann
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
micutz
Vand si aduc la comanda orice produs din oferta Mannesmann. Toate produsele sunt fabricate 100% in Germania, sunt de calitate foarte buna mult peste medie.

Trusa profesionala Mannesmann 98430 215 piese (poza 1) - 550 de lei
Set combinat chei tubulare si biti 1/2" ve 1/4" 94 piese (poza 2) - 280 de lei
Set scule pneumatice 33 piese (poza 3) - 420 de lei
Set pentru service 10 piese (poza 4) - 370 de lei
Set surubelnite si clesti 11 piese (poza 5) - 70 de lei
Set chei inelare cu clichet 5 buc (poza 6)- 63 de lei
Aspirator profesional 1.400 W, aspira si lichide (poza 7) - 330 de lei

Tel: 0721.555.956 sau 0743.033.326
micutz
sus !
alinushy
salut, niste poze reale pt poz 1 si poz 4
micutz
Arata exact ca in pozele atasate. Pentru trusa mare pot atasa niste poze la sfarsitul sapt, dar restul sunt sigilate si nu le desfac doar pentru poze.
silviustel
De unde esti?
alinushy
aha, cricu la ce inaltime ridica si ce greutate?
micutz
@alinushy: Set pentru service auto 10 buc
-1 cric hidraulic 2 tone min 132 mm - max 325 mm.
-2 capre de 2 tone
-1 pat pt mecanic pe roti
-1 vana pt ulei uzat
-1 cheie filtru ulei
-1 bol magnetic pt articole mici
-2 cale pt roti
-1 cheie pt roti 17 x 19 X 22mm X adaptor pt tubulare 1/2"

@silviustel: din ploiesti
micutz
sus !
micutz
up !
SorinCT
Arata foarte bine setul pentru service.
Piese separate din set nu dai nu?
ipiq
mecanicul meu are trusa din poza 1 si intr-adevar sunt super calitate! Nu se rup, nu se indoaie, nu se zgarie, sunt amplasate ergonomic etc. In trusa din poza 1 ai absolut tot ce ai nevoie; nu exista surub sa nu il poti desface si nu exista cap pe care sa nu il gasesti acolo!
recomand!!!
petreop
te rog niste detalii despre aspirator.
model= ?
specificatii tehnice= ?
garantie= ?

multumesc
micutz
@SorinCT: nu se descompleteaza.
@ipiq: merci
@petreop: model 12740, putere 1.400 W, rezervor 20 de l, greutate 5.9 kg. Cutia mai contine tubul extensibil la 80 de cm, o perie pentru pardoseala si mochete si una pentru colturi si spatii inguste. Din punct de vedere al puterii este cu mult peste orice produs similar de firma cu acceasi putere declarata.
micutz
sus !
mcrusu
Nu te intereseaza schimb cu kit xenon,senzori parcare,statii emisie receptie?M-ar interesa trusa 1 sau 2.
tunderbird
O sistem cu bidon si pompa de vid pentru extragerea uleiului din baie pe la teava jojei nu ai?
micutz
@mcrusu: fara schimburi. trusa 1 mai am 2 bucati, restul articolelor nu mai sunt momentan. stocul de va actualiza in aprox 2 sapt si cu alte produse noi.

@tunderbird: n-am gasit in oferta lor asa ceva.

Produs nou: trusa scule 115 piese - 240 de lei

Pentru vizualizare catalog complet folositi legatura http://www.br-mannesmann.de/Produkte/Download/download.html
DanCVA
Te rog spune-mi si mie unde este avantajul daca iau aceste scule de la tine, in comparatie cu aceleasi scule achizitionate din magazine virtuale.
micutz
DanCVA, ma tem ca nu inteleg intrebarea ta. comparatiile intre ceea ce gasesti in magazinele virtuale si ceea ce vand eu, le faci tu. decizia iti apartine tie .
DanCVA
La asta ma refeream: http://www.scule-ieftine.ro/promotii/0/0/s...motii-4-0-0.htm

Macar de ochii lumii, la orice produs cumparat cu factura exista o garantie.
micutz
Incearca sa fii direct si la obiect. Ce vrei sa-mi arati pe site-ul ala? Ca sunt mai scumpe decat la mine ? Ai cumparat ceva de la mine si nu ti s-a oferit garantie si factura ?
DanCVA
Ma asteptam ca pretul sa fie mult mai bun decat la prima mea cautare pe google. Daca oferi factura si garantie puteai sa specifici asta.
Ma interesa trusa 1, dar din moment ce am gasit un pret comparabil cu al tau ma astept sa gasesc si un pret mai bun.
cridaia
ofer 450lei pe trusa din poza1.
micutz
multumesc pentru interes, 500 de lei este pretul minim. mai sunt doar 2 bucati.
cridaia
ultima oferta............500 cu transport inclus, mai mult nu pot.
micutz
te cred.... pretul minim este de 500 de lei, cheltuielile de transport sunt suportate de cumparator.
killerul
Am primit azi trusa din poza 1. Super multumit de ea. Chiar isi merita banii. Daca primesti si Set chei inelare cu clichet 5 buc (poza 6)- 63 de lei astept mesaj ca le-as dori si pe acelea.
micutz
ma bucur ca esti multumit. esti pe lista, cam in 10 zile vor ajunge la mine
ovejanu
Aspirator profesional 1.400 W, aspira si lichide (poza 7) - 330 de lei

este aspirator cu spalare, aspirare umeda, etc?

Mersi
micutz
nu spala, decat aspirare umeda si lichide
micutz
sus !
Lao
QUOTE(DanCVA @ 26 Jul 2010, 11:52)
Ma asteptam ca pretul sa fie mult mai bun decat la prima mea cautare pe google. Daca oferi factura si garantie puteai sa specifici asta.
Ma interesa trusa 1, dar din moment ce am gasit un pret comparabil cu al tau ma astept sa gasesc si un pret mai bun.
*




Ca idee, pentru tine, un pret redus cu 132 ron nu ti se pare mai bun?! Sau ai omis sa spui ca pretul gasit de tine nu contine TVA?

Micutz: m-ar interesa si pe mine daca mai ai aspirator.
micutz
momentan nu mai am. cam in max 2 sapt aduc, dar numai cu comanda ferma.
Furry-Rasputin
Mannesmann 29800 poti aduce?
micutz
se poate aduce , 50 de lei trusa.
alex_state
salut ma intereseaza si pe mine o Trusa profesionala Mannesmann 98430 215 piese..
micutz
momentan stocul este zero. sapt viitoare o sa primesc.
alex_state
care este ultimul pret ?
micutz
mannesmann 98430 este pe stoc, pret final 550 de lei
george_d
Salut!

Set de 100 biti - art. nr.: 29892 EAN nr: 40 03315 71248 0 poti sa aduci? Daca da te rog sa-mi spui la ce pret si cat mai costa curierul pana in Bucuresti.

Multumesc
micutz
sus !

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.