Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Aliaj BORBET - NOI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
XMihai
Vand Jante Borbet NOI 4x100, ET 35, 6,5J, 15" - Made in Germany - "rulate" 100 km. Jantele au fost puse pe o masina, care participa la expozitii auto, nu au fost rulate pe drumurile din RO, masina fiind mereu transportata pe platforma.

Jantele se vand la pretul unor chinezarii, adica la 1200 lei. Au costat 1800 lei, pot dovedii cu factura.
XMihai
1000 lei
XMihai
in pretul de mai sus, este inclus si un set de inele de centrare pentru logan.
XMihai
sus
XMihai
up
XMihai
950 lei
XMihai
Astept oferte de pret, rezonabile, nu veniti cu preturi gen 4-500 lei !!!

Urgent, trebuie sa le vand, nu am unde sa le mai tin !!!
ssss
Ofer 750ron pana vineri seara.le ridic eu din bucuresti.nu am mai mult.lasa tel. in mesaj privat daca te intereseaza.
XMihai
ai mp
Azzuro
Salut,

As fi interesat de jante pentru un Sandero,dar din cate am vazut in cartea tehnica trebuie janta trebuie sa fie 6 J 15 pentru pneuri 185/65 R15...As putea pune anvelope 185/65 R 15 pe jantele tale?

Multumesc!...
XMihai
da, normal ca poti pune, eu am avut 215 pe 9J
XMihai
Vandut, se poate sterge, multumesc
Azzuro
Multumesc,Mihai!

Jantele s-au potrivit perfect,sunt impecabile.Aproape ca n-a fost nevoie de plumbi pentru echilibrare.

EL_Gabry
Frumoase...exact ca ale mele de pe masina (doar ca sunt pe 14''...si de vanzare).
XMihai
QUOTE(Azzuro @ 17 Jul 2010, 12:05)
Multumesc,Mihai!

Jantele s-au potrivit perfect,sunt impecabile.Aproape ca n-a fost nevoie de plumbi pentru echilibrare.
*



Ok, sa le folosesti cu placere big_wheel.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.