Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Aparat foto digital
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Codrin-Bacau
Salutare,

Ma bate gandul sa-mi achizitionez un nou aparat foto si va intreb daca aveti ceva de vanzare...cine stie pe la cine gasesc un aparat bun si acceptabil la pret... smile.gif

Cu siguranta aparatul trebuie sa fie functional, peste 8MP si peste 3X optical, filmare cu sunet...etc.

Ofer intre 200-400 ron.

Astept ofertele voastre pe forum; ID creangacodrin, sau la 0740139836.

Multumesc anticipat.
Codrin-Bacau
Nimeni?
Maskatu
Rasoieste prin topicuri, poate gasesti ceva
http://www.daciaclub.ro/index.php?act=Sear...s&highlite=foto
http://www.daciaclub.ro/index.php?act=Sear...highlite=camera
in general search cu cuvinte cheie gen "camera foto" sau "foto" sau "camera"...etc

bafta
Codrin-Bacau
UP!
george_moga
Salut Eu am unul cu care nu am ce face .Este un Olympus X 880 in stare buna cu card de memorie de 512 Mb parca.De asemenea are incarcator pentru acumulator.
Cred ca 200 de ron ar fi ok pretul
Cu stima George 0766.60.75.81
Axe
BENQ 10MP - 200ron fix, daca esti interesat astept PM, nu primesc notificari pe mail smile.gif
Codrin-Bacau
Aveti PM!

Multumesc.

UP!

Stiu ca nu se practica cf. regulamentului ( 24 ore per post ) dar va anunt ca nu voi putea raspunde la mesaje pana pe data de08.08.2010!

Va rog sa-mi lasati oferta DVS. si va voi raspunde ulterior.

Multumesc.
Codrin-Bacau
Ultimul UP... pana pe 08.08.2010 !!!
Codrin-Bacau
UP!
ageana
Iti pot oferi un Canon A590is, la pretul de 400 lei.
Aparatul este impecabil (are doar o zgarietura fina pe display, iese cu un polish ceva, nu deranjeaza prea tare).

Toate pozele de AICI sunt facute cu el.
Cel mai mare plus al lui este ca are modul manual, unde poti tu seta absolut tot ce vrei, ca la dslr-uri.

Vine cu husa, card de 1GB si 4 acumulatori varta (cam dusi ce-i drept).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.