Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] comercializez si montez geamuri electrice
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dorul3t
Vand si montez in timisoara kit geamuri electrice pentru dacia 13xx, nova, supernova, si alte modele de masini.

pret negociabil

astept PM-uri
sau pe YM/e-mail : dtz_b@yahoo.com

Montajul se face doar in Timisoara si imprejurimi
BoR
Salut!Macaralele sunt de berlina,cu adaptari pt a fi montate pe Supernova,Solenza,sau sunt pt fiecare model in parte?Trimiti si in tara?Un pret?Sunt interesat pt Supernova(sept 2002)-fetele interioare de usi sunt la fel ca la Solenza.Multumesc.
mihai_ysp
Ai idee daca se pot monta pe un Matiz.
Merci,
dorul3t
se pot monta.. si pe solenza si pe matiz...


mai pe seara o sa afisez si o lista cu preturi pentru ce marci de masini am kit-uri

BoR
Ceva informatii?
george_scala_2004
QUOTE(dorul3t @ 21 Jul 2010, 12:53)

mai pe seara o sa afisez si o lista cu preturi pentru ce marci de masini am kit-uri
*



unde e lista ? poze, ceva ? icon_mrgreen.gif
dorul3t
poza 1 - solenza, nova, si supernova 350 ron
poza 2 - kit universal pentru orice masina (nu trebuie demontata macaraua manuala) 260 ron
poza 3 - 13xx 150 ron
george_scala_2004
multam,

se pot monta la geamurile spate de la solenza din dotare ? cablajele ? cum se fac legaturile ? sint cam paralel cu chestiile astea...bine am vazut parca ceva pe forum da' sincer nu am inteles mare lucru...ah, si inca ceva: pretul este pentru o macara sau pentru 2 ? inclusiv cablajele ?

multam,
dorul3t
ai PM
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.