Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] si/sau [MONTEZ] Geamuri electrice pt. DACIA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
vladutz013
Cum spune si anuntul vand macarale electrice NOI (ptr Dacia 13xx) dar care se pot monta si pe Solenza sau SN sau alte masini chiar si straine. (in toate cazurile cu mici modificari - in general nu se potrivesc gaurile pentru macarale si trebuiesc altele complementare/suplimentare)

ASIGUR si MONTAJ la cerere (doar ptr. Bucuresti).

Verificarea compatibilitatii macaralelor la masina este GRATUITA. Din cate am auzit se pot instala si pe VW, OPEL, CITROEN, etc., depinde de sistem.

Pretul cu MONTAJ cu tot (repet doar pentru BUCURESTi) - 180 ron

Doar Kitul electric (contine - macarale, butoane, cablaraie) - 130 ron.

Doar MONTAJUL (cu macaralele ORIGINALE ale clientului) - 80 ron

Preturile de mai sus sunt strict pentru modelele DACIA, alte tipuri de masini la fata locului INAINTE[U] de inceperea operatiunii.

PM sau 0742380098 sau 0766895789


robert1991
cam cat timp iti ia sa montezi la supernova? preturile sunt fixe?
vladutz013
QUOTE(robert1991 @ 26 Jul 2010, 16:25)
cam cat timp iti ia sa montezi la supernova? preturile sunt fixe?
*



Pretul este fix. Poate dura pana la 4-5 ore in functie si de noroc....centratul geamurilor, si alte chestii...
BoR
Se poate trimite si in tara prin posta sau curier?
vladutz013
Da se pot trimite si prin Posta si prin curier
A539
salut pe data de 10 in bucuresti imi poti pune si mie pe o solenza ?butoanele unde le montezi?montajul se face la mine sau la tine?
vladutz013
NU pot decat in weekend, butoanele le punem in fata schimbatorului inainte de scrumiera, in spatiul ala gol de acolo. Sa ma contactezi daca vrei ca sa vedem cum facem. Montajul in facem la mine, si poate dura cateva ore bune... de aceea vreau sa am o zi in fata.
A539
aici nu le poti pune?(unde am incercuit eu cu galben)eu as fi vrut pe portiere..dar...[attachmentid=1627646265]
Adi R5
salut,

Doar Kitul electric ptr dacia papuc 2 usi la ce pret este?
A539
eu pe 10 iau bani deci o sa ne vedem in weekendu urmator..
vladutz013
QUOTE(A539 @ 5 Aug 2010, 16:49)
aici nu le poti pune?(unde am incercuit eu cu galben)eu as fi vrut pe portiere..dar...[attachmentid=1627646265]
*



Initial si eu am vrut sa le pun acolo, dar am renuntat din doua motive:

1. Butoanele au culoarea verde... si nu este chiar estetic in fata bordului.
2. In speranta ca voi lua o consola cu butoane originale, si sa nu mai fiu nevoit sa fac alte modificari, si in situatia in care nu reuseam sa dau bine gaurile ptr butoane, as fi preferat sa schimb consola nu partea din fata a bordului.

Ele chiar se vad ok acolo unde ar fi pozitionate si cele originale. La cine am instalat pana acum am facut efectiv schimb de console, pentru ca si gaurile alea dureaza vreo juma de ora poate si o ora ca sa le dai bine. Daca arata bine consola ta (a mea e impecabila) facem schimb.



6 Aug 2010, 09:19:
QUOTE(A539 @ 6 Aug 2010, 08:28)
eu pe 10 iau bani deci o sa ne vedem in weekendu urmator..
*



Ok, atunci suna-ma azi, maine ca sa stabilim toate detaliile.
alexmitzu
poti pune si la twingo?
vladutz013
nu am mai pus, trebuie sa ma uit la sistem intai...
A539
vlad marti dupa ce am vazut bani pe card te sun sa stabilim intalnirea.Te sun dupa ce am bani ca sa nu aiba cei de la firma vr-o problema si sa nu le pot pune,e mai oky asa nu?
A539
super treaba a facut vlad merg perfect RECOMAND.

revin si cu poze in vro 30 de minute:D[attachmentid=1627648440] [attachmentid=1627648441] [attachmentid=1627648442] [attachmentid=1627648443]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.