Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] cuptor cu microunde nou
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
paul-tm
Vand cuptor cu microunde Candy nou la cutie, nefolosit. Garantie 2 ani. Volum 17 l, functie dezghetare, timer mecanic, foarte usor de folosit.
Produsul are certificat de garantie original candy si copie conforma cu originalul dupa factura fiscala pentru ca garantia sa fie valabila.
Garantie valabila pana la 30.06.2012.

Eu am lucrat la magazinul respectiv de elctrocasnice, si din cauza crizei nu avea de unde sa ne dea bani si am luat produse. Chair si eu am acelasi model acasa, tot atunci cumparat.
Pretu de achizitie a cuptorului a fost de 207 roni pe factura.
Pret de vanzare 125 roni fix.

Daca e cine interesat pot face poza la acte si la cuptor. Aceasta poza este exemplificativa.
Stau langa timisoara. Tel contact: 0764506785

29 Jul 2010, 15:57:
2 poze. Valabil
cristianxxl
Daca exista posibilitatea sa il vad in Bucuresti si sa-l probez inainte , il iau.
paul-tm
De maine voi fi plecat in concediu o saptamana. Daca e cineva interesat lasati mesaj.

Hai sus cu el, 120 roni este chiar ultimu pret. Mai jos nu pot sa las, are aproape 50 % discount fata de pretu din magazin.

@cristianxxl: E un cuptor simplu dar bun, totusi are alta calitate fata de alte firme: platinium,vortex,neo,alaska, s.a.m.d
Al meu merge foarte bine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.