Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB] jante
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
speedman
Doresc sa schimb jantele de pe masina mea Nervastella, in stare buna cu cauciucuri bune Dunlop sp Sport 205/55/R16 cu jante de aliaj pe 15 (atat jantele cat si cauciucurile sa fie in stare buna, iar dimensiunea 195/65/R15).
Astept oferte.
speedman
Up!
speedman
Up! Valabil!
Dinu S
Un pret pentru jante + cauciucuri? Sau doar pentru jante. Mersi
b-12-jme
unele bbs pe 15`,4x100 stare acceptabila cam zgariate cauciucuri bune
speedman
Dinu S - nu le vand separat pt ca nu mai am altele. Doar daca gasesc sa cumpar altele cu totul, le as putea vinde. Pret nu stiu, fa mi o oferta pt ele (cauciucuri plus jante)
B 12 jme - nu, mersi de oferta.
speedman
Valabil.
speedman
Valabil!. Schimb jante pe 16 si cauciucuri 205/55/R16 Dunlop sp sport in stare buna, cu jante aliaj de origine sau aftermarket, stare buna fara zgarieturi si cauciucuri 195/65/R15.
speedman
Up!
Cabasse_tronic
iti dau un set de jante de aliaj pe 15 cu 185/55/R15 originale de pe clio 2 extreme edition. zi diferenta de bani pe care o vrei pe PM.
speedman
UP!
speedman
Up!
speedman
Up! Schimb jante aproape impecabile (una este ciobita putin dar nu bate, trage...) cu jante de aliaj pe 15 si cauciucuri 195/65/R15.
speedman
Up!
Avani
am eu 4 jante de otel dotate cu bridgestone b390 de dim 195/65/15 (cele de pe masina). Ce diferenta vrei pentru ale tale ?!
speedman
Ai p.m.
speedman
Valabil!
madmaxhwz
ce distanta au intre prezoane?
speedman
Distanta este 4 X 100.
skorpio_bog
Pune si tu niste poze cu ele.
speedman
pun un link cu un anunt mai vechi pt ca nu mai am fotografiile in calculator (le am sters).
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=176326&hl=
speedman
Up! Valabil.
speedman
Valabil. Schimb cu jante aliaj pe 15 sau jante pe 16 doar modelul Curacao.
CataT
Am 4 jante de tabla pe 15, originale ale masinii incaltate cu cauciucuri Dunlop Sport 195/65/R15 atat jantele cat si cauciucurile sunt in stare foarte buna.
Ce zici?
speedman
Ce propui? Schimb pe schimb?
speedman
Valabil in continuare.
speedman
Astept oferte! Sunt dispus la schimburi, negocieri, dar nu fac schimb cu jante de tabla, ci doar cu jante aliaj pe 15 stare buna.
speedman
Schimb cu jante pe 15 de aliaj sau jante pe 16 doar modelul Curacao. Pt jantele Curacao ofer si diferenta.
speedman
Valabil
speedman
Valabil in continuare.
Pentru jante Curacao ofer diferenta.
speedman
Valabil in continuare pentru persoanele serioase.
Rog cei neinteresati sa nu mai trimita p.m. pentru ca nu le voi raspunde.
renault megane
salut. preferi asa ceva: jantele sunt pe 15 si anvelopele 195 65 r15. daca esti interesat prefer sa mutam discutia pe pm. o seara cat mai placuta
speedman
Valabil. Jante aliaj pe 15 cu cauciucuri bune sau roti pe 16 cu jante Curacao si diferenta de la mine.
speedman
Up!
Valabil!
speedman
Valabil pt. persoane serioase....
speedman
Valabil. Schimb cu jante aliaj pe 15 cu cauciucuri 195/65/R15 de VARA sau jante pe 16 model Curacao.
speedman
Valabil.
speedman
Valabil.
speedman
Sus.
speedman
Se poate inchide!
Traiasca criza.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.