Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vacanta Grecia-Halkidiki -Kassandra
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
CIPRIX
Ceau la voi....Daca e cineva interesat plec spre Grecia-Halkidiki bratul Kassandra hotel Macedonian Sun pe data de 08.08.2010 pe ruta Timisoara-Serbia-Macedonia-Grecia.Daca este cineva interesat sa mergem mai multe masini sa nu avem probleme sunt dispus sa ne intalnim....Drum bun LA TOATA LUMEA SI SPER CA TOATE SA IASA bUNE....Daca cineva a fost in zona respectiva astept pareri si informatii...Mersi mult
pmariushd
Salut, si eu plec in Grecia dar din data de 06.08 si am ales acelasi traseu tot prin Serbia Macedonia cu iesire pe la Naidas.Sejurul il am pe bratul Kassandra in Pefkohori chiar in sud. Am stat si eu acum 2 ani langa Macedonia Sun si vreau sa spun ca zona este frumoasa, plaja de la Pallini unde este si hotelul Macedonia Sun este deoasebita, plaja cu nisip fin, intrarea in mare fara bolovani si este destul de larga foarte potrivita pentru copii. Hotelul este la 1.5 km din Kallithea pe partea dreapta in spate la un complex comercial . Concediu placut si poate ne intalnim prin zona la o bere ( Amstel ).
CIPRIX
pupcipri@yahoo.com adresa mea de mail.....daca vrei corespondam pe mail...o zy faina....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.