Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Diagnoza OBD ElM 327
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
rama
Am de vanzare o interfata OBD ELM 327 v1.3a cu care se pot citi codurile de eroare pe mufa OBD la toate masinile care au asa ceva. Cam tot ce este dupa 1996

Citeste atat coduri generaliste cat si coduri specifice fiecarui producator in parte. Necesita calculator(laptop) pentru diagnoza, este pe mufa USB. Interfata vine impreuna cu CD cu drivere si softurile de diagnoza aferente.

Softurile sunt oricum o gramada pt ca interfata este cam obigatirie la toate masinile din europa mai recente.

Pret 120 RON am una singura in plus si cam sta degeaba prin casa

Pt tel. PM
marius111976
merge la logan? care este ultimul pret?
rama
Depinde ce vrei sa faci cu ea .

Din cite stiu eu logan are interfata OBD ( este obligatorie pt masini mai noi de 2005 in Romania, parca) deci da merge cu ea sa citesti codurile de eroare din calculator si sa le stergi.
Daca insa vrei sa modifici efectiv ceva in calculator, sa te joci cu luminile sau mai stiu eu ce chip tuning , etc, din cite stiu eu iti trebuie alt tip de interfata pt. Logan iar de aceea nu am.

Pretul este cel din anunt zic eu destul de bun.

Iti pot da si niste softulete pe CD pe care nu le gasesti oriunde.



9 Aug 2010, 23:35:
Mda si pt. ca desi sunt membru de 2 ani nu am 25 de posturi nu pot sa raspund la PM va rog cei care vreti interfata ( am PM) sa imi lase o adresa de mail si va raspund eu imediat. Sau un nr. de telefon.

Si da o trimit cu posta ramburs oriunde in tara , parca costa 10RON daca nu ma insel.

Stiu ca am cam facut spam dar daca astea sunt regulile nu am ce face.

10 Aug 2010, 16:23:
up!

Va rog sa imi dati PM cu adresa de mail sau telefon pentru ca nu pot raspunde la PM. Foarte aiurea regula asta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.