Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Niste nesimtiti
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
bz_26_zzz
Cei de la YouTube mi-au sters contul. Ma intereseaza daca se mai poate recupera. Stiti?
C@talin
sau erai beat si l-aivandut cu 20000 de coco ?
Liviu
Daca mai insisti cu reclama agresiva la blogul tau, o sa ti se stearga si alte conturi, nu numai cel ce la youtube ..
membru_DC
QUOTE(bz_26_zzz @ 15 Aug 2010, 12:58)
Cei de la YouTube mi-au sters contul. Ma intereseaza daca se mai poate recupera. Stiti?
*


coffee_spitsk.gif slap.gif
apunake
Sigur ca se poate. Dar trebuie vorbit cu al Qaeda. Au ei o tehnologie...
Altis
QUOTE(Liviu @ 15 Aug 2010, 19:37)
Daca mai insisti cu reclama agresiva la blogul tau, o sa ti se stearga si alte conturi, nu numai cel ce la youtube ..
*



Cica la o banca iti sterg si contu din institutie daca te spargi in figuri! Au ei o directoare smechera icon_mrgreen.gif
DragosP
Aia unde lucrã vulturelu' nebun?
Altis
Nu stiu ma cine este acel personaj; banca e aia cu credit in nick-name, unde din 30 de reclamanti pensionari care strangeau bani de inmormantare s-au strans 3 mil. coco...
yhattori
QUOTE(bz_26_zzz @ 15 Aug 2010, 12:58)
Cei de la YouTube mi-au sters contul. Ma intereseaza daca se mai poate recupera. Stiti?
*



da. suna la +7 499 112 38 18 si intreaba de piki.
AR-18-MOS
Mai vrei 20.000E pe blogul ala? laugh.gif
Marty
QUOTE(yhattori @ 16 Aug 2010, 12:47)
da. suna la +7 499 112 38 18 si intreaba de piki.
*

Mai bine suna la 112 si intreaba de Titi.
Markos
QUOTE(bz_26_zzz @ 15 Aug 2010, 12:58)
Cei de la YouTube mi-au sters contul.

ce continea?
corbex
Inainte sa si-l mute pe youtube l-a avut la credit europe bank
bolidu
Poate vreun haker ti-a sters contul nu cei de la youtube ... poate nu ia placut vrunuia de mufa ta si pac pac nu mai ai cont ma intelegi ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.