Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Bichon Havanez
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
super98
Femela perfect sanatoasa,carnet de sanatate,are toate vaccinurile facute.O am de la 4 saptamani,iar acum are 1 an si 8 luni.Nu isi face nevoile in casa,necesita scoasa afara de 3-4 ori pe zi. Este foarte ascultatoare si afectuoasa. Este si un pic dresata,raspunde la numeroase comenzi,si chiar sare prin cerc.

NU AS VINDE-O PENTRU NIMIC IN LUME , DAR NU AM TIMP SUFICIENT PENTRU EA.

Pret: 200 euro.


Nu resuesc sa daug poze cu ea...o sa mai incerc.
Maskatu
Ad reply, mai jos sub smile-uri aveti File attachments, apasati browse, selectati poza din calculator (sa nu fie mai mare de 1024), apoi ok si add this attachment. Daca doriti sa urcati mai multe poze, repetati pasii.
super98
Multumesc de ajutor. rolleyes.gif
Stiu pasii dar nu vrea sa mi le adauge...cand dau sa mi le adauge imi apare pagina alba - am modificat dimensiunile, sunt mici, in KB si tot nu vrea. Mai incerc.


Am reusit...intr-un final...dupa lungi modificari tongue.gif
super98
Up!
800 RON negociabil

Ma puteti contacta atat aici cat si la tel: 0761-689977 Dan.
super98
Up!
super98
Up 017.gif 017.gif 017.gif
super98
valuri.gif
super98
valuri.gif
M i h a i
incearca pe forumul de pe animale.ro...poate ai mai multe sanse...aici este un forum auto...si ai sanse mai slabe..
super98
Merci de pont. Adaug si acolo, dar cum eu intru si pe acest forum si caut ceva...poate cauta si altii smile.gif
super98
up.gif
super98
up.gif
super98
up.gif
semit
daca nu ai timp de ea, poate ar fi o idee buna sa o donezi nu sa incerci sa faci bani de pe urma unui animalut atat de simpatic smile.gif
super98
PRET DE CRIZA!

400 ron

Nu vrea nimeni un catel atat de simpatic? rolleyes.gif
super98
VANDUT.Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.