Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] CD Player update list Clio 3
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
kalyyyyyy
Functioneaza perfect, se poate face proba. Pret 100 ron , iar livrarea se face numai in Bucuresti.
kalyyyyyy
up
kalyyyyyy
up
kalyyyyyy
sus
kalyyyyyy
up
playeroooo2000
o poza cu el se poate?
kalyyyyyy
Uite si o poza.

[attachmentid=1627654345]
kalyyyyyy
90 ron
kalyyyyyy
inca valabil
kalyyyyyy
este inca de vanzare...
kalyyyyyy
accept si unele schimburi...

24 Sep 2010, 18:48:
Ca urmare a mesajutlui privat din partea userului hellcat, am constatat ca grabindu-ma sa pun poza, am luat de pe net imaginea gresita, a unui cd-player tunnerlist. Atasez imaginile reale si scuze de confuzie.

In legatura cu schimburile, puteti oferi orice, din pacate nu am nevoie cu adevarat de nimic acum, asa ca ramane la aprecierea mea daca imi este totusi de folosinta lucrul/serviciul oferit la schimb. Pot da ca exemplu: tel nokia 6310 in stare ft buna, centura spate mijloc clio 3, placa baza procesor p4 dual-core, orice piesa de opel rekord c.
vlahopolcosmin
Se potriveste la Megan 2.1 ?
Daca da il cumpar eu.
Tel 0765 255 135
kalyyyyyy
Sincer nu stiu daca se potriveste.Daca ai avut model tunnerlist nu se potriveste(nu o sa iti mearga afisajul si comenzile de la volan).Daca ai avut update list, se potriveste si putem face si proba.
vlahopolcosmin
Poti sa ma suni sa discutam?
0765 255 135
l_ewin
Da mi un tel 0765233078
Pune si tu un tel daca nu
kalyyyyyy
0745773780 - Calin
kalyyyyyy
inca valabil,

De curiozitate, problema este pretul sau faptul ca nimeni nu vrea cd-playere fara mp3?
kalyyyyyy
up
kalyyyyyy
80 de ron
mihaimgm
50lei?
bogdanel.arad
merge pe symbol?
... masina din semnatura?
daca da maine ai banii pe el...este ok pretul tau!
kalyyyyyy
Nu cred ca merge pe symbol, banuiesc ca a avut tunner list din fabrica, daca ma insel si a avut update list va merge sigur.
kalyyyyyy
inca valabil
kalyyyyyy
75 ron
kalyyyyyy
chiar nimeni nu il vrea..
kalyyyyyy
Se poate inchide, s-a vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.