Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Topis inchis - ora gresit setata pe forum
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
banderas_232003
Buna ziua!

Mi-ati sters un topic de "piese dacia 1300" de pe forum bursa.
Am dat "uo" la ora corecta dar datorita faptului ca ora formului este gresit setata si decalata cu 1 ora acesta mi-a fost stres, probabil fara a se cunoaste acest fapt.

Rog repunerea topic-ului in sectiunea bursa.

Multumesc.
Fratzica
forumul are ora setata corect. Tu nu o ai setata cum trebuie din panoul de administrare.
Pentru asta te duci in My Controls / Board Settings / You may adjust the base time zone / (GMT + 2:00 Hours) Bucuresti, Kaliningrad, South Africa
Maskatu
Ora de pe forum este aceeasi ora cu "ora exacta".

Topicul l-ai deschis la ora 15:10- pe 24 aug, ai dat un up pe 25 aug la 10.38, adica dupa doar 19 ore, si inca un up pe 26 aug la 10.02, deci tot sub 24 ore.

am corectat
banderas_232003
Ok, mea culpa.
Nu se va mai intampla, va rog repuneti postul in sectiunea bursa, daca se poate.

Multumesc anticipat.
R19/16v
QUOTE(REGULAMENT BURSA)
4. Initiatorul topicului are dreptul sa foloseasca UP-uri O SINGURA DATA dupa fiecare 24 de ore de la ultima sa postare, cu exceptia cazului in care anunta o diminuare a pretului solicitat. Diminuarea pretului nu se considera UP. NU se tolereaza UP-uri date mai repede de 24 de ore de la ultima sa postare sau de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Se sanctioneaza orice abatere de la aceasta regula, chiar si numai cu 1 minut! Atentie la eventualele desincronizari dintre ceasul serverului si ceasul calculatorului dvs, inainte de a posta un UP, verificati timpul oficial in coltul dreapta jos al forumului. La incalcarea acestei reguli, topicul va fi șters si autorul sau va fi avertizat prin sistemul de warn al forumului. In cazul in care se acumuleaza trei abateri pe aceasta tema, in decurs de maxim 2 luni de la prima abatere, utilizatorului respectiv va fi banat 3 zile.


Threadul a fost sters. Refa-l!
DragosP
QUOTE(banderas_232003 @ 26 Aug 2010, 15:25)
Ok, mea culpa.
Nu se va mai intampla, va rog repuneti postul in sectiunea bursa, daca se poate.

Multumesc anticipat.
*


Ți l-am pus eu, mi s-a făcut milă de cât ai muncit acolo. Dar sper să te ții de cuvânt. wink.gif
Liviu
Pe aici s-a lamurit .. deci inchidem.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.