Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia SuperNova Clima
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SERGIULICA04FUX
Dacia SuperNova Clima an fabr 2002, 194000 km, unic proprietar, geamuri electrice, a/c, mp3 player, proiectore, jante aliaj. Pret 1600 Euro, in rest las pozele sa vorbeasca!Tel 0766530102+multe alte piese, inclusiv jante de tabla am la ea
george_scala_2004
misto casa ! wink.gif wub.gif da' nici masina nu e de lepadat...chiar daca are niste ani si niste kilometri...

ia-o ca un UP !
SERGIULICA04FUX
mersi, UP
br0klyn
Jantele le dai separat? - cele de aliaj ma refer
Tince1290
hai ma....si cu ce mai vi dupaia la intalniri? sad.gif ....macar cumara-ti un logan tongue.gif


recomand masina...e ingrija si nu are probleme up.gif
mikey_gtx
QUOTE(george_scala_2004 @ 28 Aug 2010, 21:22)
chiar daca are niste ani si niste kilometri...
*


omu' chiar a avut grija de masina si merita vazuta.
alte dsn nu aratau asa bine dupa 30 000 ph34r.gif .

sergiule, ma bazez pe tine ca iti iei un logan smile.gif)
SERGIULICA04FUX
da dau jantele cu 600 ron fara cauciucuri, sun cms si unt mai late si mai iestie inafara decat jantele originale de sn, nu nu vreau sa-mi iau logan ci am ochit un golf 4 din 2001 diesel
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP
Marco24
Maaa..daca vinzi masina, si nu o dai la pachet impreuna cu a mea, esti terminat...te killaresc. Fain cotetz ai, subscriu si eu. icon_mrgreen.gif Un up si de la mine.

P.S. Auzi, daca iti iei Golf asa-i ca ii pui stema de la DSN sa poti veni cu ea la intalnire? biggrin.gif
SERGIULICA04FUX
promit numai sa o pot vinde, ca ii pun emblema de dsn da numai la inatalniri :-P
UP 1600 eruo negociabil
SERGIULICA04FUX
up
SERGIULICA04FUX
up
SERGIULICA04FUX
up
ghitza
schimb cu o berlina pe injectie si gaz nu te intereseaza,an 2003:id de mess daca te intereseaza :crisan_claudiu2009
SERGIULICA04FUX
nu nu fac schimb cu nimic, vreau bani pt ca vreau s-mi iau ceva straina
SERGIULICA04FUX
up
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
up
SERGIULICA04FUX
up
cata82

Frumoasa masina , sfatul meu ar fii sa o mai pastrezi 1 - 2 ani , se tine bine .
SERGIULICA04FUX
mersi daca nu o sa o vand sigur o pastrez:-P
UP
B_i_t_z_a
Up si de la mine,Masina se tine bine!
Alex4u
am si eu o intrb sorry de off acolo ai vopsit-o ca vad pe jos vopsea rosie O_o
SERGIULICA04FUX
ce vezi tu pe jos ii grund de cand am antifonat si izolat cealata batrana adica un golf 1 1.6d din 1981, bineinteles vopsindu-i pragurile la golf am mai stropit cu unpic de vopsea pe jos, si acolo de obicei lucru la orice masina, si in final iti spun ca masina a fost vopsita integral acum 2 ani, si am sa fac o poza sa-ti arat in ce cuptor a fost vopsita
SERGIULICA04FUX
UP inca valabil
SERGIULICA04FUX
up
marius.tt
Un up si de la mine, frumoasa masina.....cu tot respectul, osa o cam ti o vreme la vanzare si eu sunt in acceiasi situatie si nu ma cautat nimeni , tind sa cred ca nu se mai cauta sau nu mai are lumea bani nu stiu ce za zic.....ori stau si asteapta un pret de kkt . Bafta la vanzare
SERGIULICA04FUX
ce sa facem asta e!
UP
SERGIULICA04FUX
up
SERGIULICA04FUX
rog un moderator sa ichida topicul msaina nu se mai vinde
dandee
buna alegere...respect!
SERGIULICA04FUX
m-am razgandit, masina e de vanzare ultimul pret 1500 Euro
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP
Tince1290
esti nebun mah smile.gif)....ce faci cu 1500 de euro?...nu mai prinzi nici tichete de rabla....si de banii aia nu ai ce cumpara...tine masina ca merge bine tongue.gif...poate mai revene proiectul rabla la anu'...o dai atunci pe 3 tichete + diferenta de bani wink.gif
SERGIULICA04FUX
nu is nebun asa is yo, and UP
SERGIULICA04FUX
up
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP
SERGIULICA04FUX
UP o masina buna la 1500 E
SERGIULICA04FUX
1500 euro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.