Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: De ziua conducatorului iubit
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Marty
Astazi, la ceas aniversar, inchinam un sincer omagiu conducatorului iubit, celui ce a propasit pe cele mai inalte culmi ale taxari si impozitarii pe toata lumea.
Am facut acest topic pentru a va da ocazia sa va exprimati toti si fiecare-n parte, sa-i urati marelui om de stat gindurile si urarile voastre. Incep chiar eu:
vis-a-vis
Mori, ba! (lui, acolo)
Marty
Bai visule, asa se face, ma:"Cu multa simpatie, pentru domnu' boc, fara numar:"
Marius97fer
astept urarea lui afofis biggrin.gif
radian
Urari de bine pentru Boc 5...
argon
Injurat-l cat mai puteti, daca nu va fi Udrea premier, sa-mi spuneti mie moderator.
Jack Daniel's
Mai conteaza? blink.gif
radian
Bre Argoane, Udrea va fi premiera...

Alex4u
udrea oricum e lucrul in care prea iubitul nostru marinar se slo****ste...
ydaniel
era mai bine pe vremuri....
argon
pe care vremuri zici? dry.gif
Marty
As dori sa-mi pot modera singur topicu' ca vad c-o labariti aiurea.
argon
trebuia sa-ti faci topic la jurnal..."conductotorul meu iubit"...felicitari pentru alegere!
catalin-g3
Si pentru Nea emil......................fara umar, fara umar.................. DA, DA.............DE ZIUA TA!!
corbex
QUOTE(radian @ 6 Sep 2010, 08:54)
Bre Argoane, Udrea va fi premiera...
*


Premiera s=a consumat demult. Acum e in reluare.

D-aia statea Marty ieri la coada la florarie ! Acu' e la poarta, la Cotroceni.
Marty
La Palatu' Victoria vrei sa zici. Cu Cotroceniu' n-am nicio treaba, decit sa-l vad pe spalacit, pe rapidist sau pe Titulescu-n mizerie, mai bine-l vad pe Chiorete!
DragosP
Ai și tu niște preferințe! wacko.gif
Marty
Intrucit vad c-o zguduiti, continui io! Stimatule domnule premier, din suflet va dedic:
corbex
Cind ai zis de Conducator, am crezut ca-i ziua lui Base. Si mai zice lumea ca-i dictatura, intr-o tara in care sotzietatea civila nici nu stie care-i e conducatorul!
b76bgaarh
sa nu ziceti nimic de ziua lu base... ca si io sunt nascut in aceeasi zi.... radmasa.gif da ias palme peste bot pana ajunge sa arate ca fiisa.
ady77
De ziua dvs conducator iubit va urez: cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat cenzurat, cenzurat cenzurat cenzurat.

Imi cer scuze, cred ca m-am repetat de vreo 2 ori.
skija
Fie-ti tarana usoara pigmeule!
Marty
skija
ptr. amandoi...
Marty
Markos
Multi km fara probleme!




Spre Patagonia.
Saint666
una mica pt curva udrea


si pt al mare si prost -
&feature=related

si pt toata clasa politica -
&feature=related
Jack Daniel's
QUOTE(Marty @ 6 Sep 2010, 09:39)
As dori sa-mi pot modera singur topicu' ca vad c-o labariti aiurea.
*


Marty vrea sange! wink.gif
Richelieu
Sper ca nu pe-al tau!
ady77
El nu mai are sange in alcool.
Richelieu
E carmolist?
catalin-g3
Șeful Guvernului este născut în aceeași zi cu Mihail Kogălniceanu, dar și ziua în care au murit regizorul Akira Kurosawa și celebrul tenor Luciano Pavarotti.........................sa ii cuparam bilet la concert la Pavarotti????blink.gif
Richelieu
Merge si la maical.
Marty
Adica tu vrei sa-l vezi si mort si bulit la kk !?
Richelieu
La kk e largit deja de catre carmaci.
dcn
Oda:

Esti ca un mandru soare pentru noi,
In fruntea noastra tu mereu sa mergi,
De griji tu sa ne scapi si de nevoi
Si, daca tot ne scapi, sa ne si stergi.
radian
radmasa.gif
membru_DC
Traiane, si noi am iubit-o pe Romania, dar platonic!

Ieri, la Doljesti (imi place sa cred ca e undeva linga Caracal), Traian Basescu i-a spus unui jurnalist de la Agerpres ca, daca si-ar iubi tara, el, jurnalistul, si mai multi romani, atunci am avea "sanse de progres". Asadar, dupa Vintu, Voiculescu, profesori, magistrati, pensionari, profesori, iata o noua cauza pentru care Romania nu o duce mai bine. Nu o iubim.

Haideti sa va spun ceva, domnule presedinte. Sa stiti ca si noi am iubit-o pe Romania. Dar, dupa ce noi o tineam de mina si o plimbam prin parc sub clar de luna recitindu-i din Eminescu, veneau baieti ca dumneavoastra si o mameleau in scara blocului.

Dupa ce noi faceam planuri de viitor cu ea, veneau de-alde Videanu si Berceau (si altii inaintea lor) si se comportau cu ea de parca ar fi fost Jena Jameson. Venea Blaga, ii punea drapelul pe fata, si o plesnea peste fund pina dimineata.

Si noi am iubit-o pe Romania, sa stiti! Dar ca orice fata saraca si prostuta, s-a dus dupa aia cu bani. Acuma, ca i s-au lasat titele si a facut curul cit China, veniti sa ne-o puneti in brate. Ne pare rau, dar sintem la munca in strainatate!

Filip
QUOTE(argon @ 6 Sep 2010, 08:38)
pe care vremuri zici?  dry.gif
*


Sa mor de nu arata mai bine Ceausescu decat Basescu, si masina are un design mai de bun-gust (renault-ul 8).
cosmin_2300
QUOTE(membru_DC @ 6 Sep 2010, 22:50)
Ne pare rau, dar sintem la munca in strainatate!
*


radmasa.gif
Jack Daniel's

QUOTE(ady77 @ 6 Sep 2010, 13:17)
El nu mai are sange in alcool.
*



Eu am alcool in sange...din cand in cand! wink.gif
argon
QUOTE(Filip @ 6 Sep 2010, 21:50)
Sa mor de nu arata mai bine Ceausescu decat Basescu, si masina are un design mai de bun-gust (renault-ul 8).
*



pai vezi ca besescu are dosu de palma pregatit, just in case.
yoncv
Si la nevoie il mai ajuta si frate-su'.
bion
Iar o dati cu base. Aici e vorba de muirari fara numar pentru Emilu.Acu drept e ca daca il injuri pe Emil il injuri si pe tac` su ( politic) de care legat organic bucoanal.
Ce soarta cruda la marty sa iubesti parintele si sa-i urasti hemoroizii vorbitori.(probabil de acolo o fi aversiunea lui fata de copii) tongue.gif
tkx
eu nu-l injur pe boc ii urez sa-i mearga pwla ca ochii mortului
bion
Si viceversa icon_mrgreen.gif
vi_escu
QUOTE(tkx @ 8 Sep 2010, 16:21)
eu nu-l injur pe boc ii urez sa-i mearga pwla ca ochii mortului
*



Mai bine nu-i mergea lu' tacsu. Acum era un milog mai putin!
Markos
user posted image
Marty
QUOTE(bion @ 8 Sep 2010, 16:18)
Ce soarta cruda la marty sa iubesti parintele si sa-i urasti hemoroizii vorbitori.(probabil de acolo o fi aversiunea lui fata de copii) tongue.gif
*

Eronat! Eu nu-l iubesc pe Base, dar comparindu-l cu orige jeg din pesede sau cu spalacitu', il prefer fara resentimente. Daca peneleu', in locu' spalacitului iesea pe piata cu Tariceanu sau cu o chestie care sa prezinte cit de cit incredere, ma pacaleau. Asa... raminem la "rusine Dinu Patriciu!"
yhattori
asta cred ca v-a scapat:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.