Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Palma Marca Basescu
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
Yochanna
http://www.realitatea.net/palma-marca-base...fic_741503.html

am ascultat realitatea fm aseara cand a intrat tanti in direct si a povestit ce s-a intamplat. Mare minune daca nu apare o alta gripa - pisiceasca- menita sa musamalizeze acest eveniment.
spy_oh_joy1389
Nu e nevoie de nicio gripa. Toata lumea s-a obisnuit cu mitocania din familia lui Basescu. N-am citit clar stirea aia, dar din ce am vazut, tanti doar acuza. Pot sa zic si eu ca m-a palmuit Mircea Basescu in trafic?

Mitocania lui Base:
youtube.com/watch?v=SeqKt8w_3bw
Puneti voi www, ca am zis sa nu pun direct ca la sectiunea clipuri video.
aphophis
eu astept urmatoarea mare stire, cum ca fiica nenascuta a ebei a omorat in bataie un om nevinovat radmasa.gif
aqua
hai bre apopise, tot asa ai ramas biggrin.gif ...nu te-ai mai indreptat si tu de ultima oara cand am vazut ce ai mai scris pe aici... hai ca timp mai e, fa si tu un efort acolo, si vezi ca idolul tau are multe bube radmasa.gif
aphophis
o fi avand multe bube dar nu is dobitoc sa cred toate flatulatiile unor ziare disperate apartinand unor insi disperati ca au ramas deoparte de cascaval
Dan73
Stati ca o sa se jure si asta: "jur ca nu am lovit-o cu pumnul in bot" radmasa.gif radmasa.gif
poate un dos de laba mic icon_mrgreen.gif
....exact ca tiganii care in loc de "sa moara mama" ziceau "la moara mama" biggrin.gif
Merced
QUOTE(aphophis @ 7 Sep 2010, 22:46)
o fi avand multe bube dar nu is dobitoc sa cred toate flatulatiile unor ziare disperate apartinand unor insi disperati ca au ramas deoparte de cascaval
*



Adevaru' e ca altceva n-ar fi de zis despre Mircea Basescu. Ca face milioane de dolari din trafic de armament se stia deja, deh, mai trebuia sa aflam ca e si violent. Mogulii dracu'.

Eu nu stiu cum inca puteti sa urmariti scena politica in general.
Markos
personal sunt socat si uimit, stiam ca provine dintr-o familie buna mellow.gif
membru_DC
personal mi-se pare ceva in neregula.... cu toate ca sunt impotriva astora si la ultimile alegeri "am tinut" si voi tine in continuare cu doctoru' wink.gif

incidentul a avut loc vineri 3 septembrie la ora 8:30 AM iar daca ma uit aici Istoric pentru Constanta, Romania - vineri, septembrie 3, 2010 nu prea pot sa inteleg in ce calduri tre' sa fi fost don'soarele de mergeau in trafic cu geamurile deschise la maxim la masina .... unsure.gif

apropo, incercati si voi sa mergeti dimineata la 8:30 cu geamurile deschise avand 15°C temperatura exterioara si o sa-ntelegeti.... sleep.gif
marius21
Nu am fost votantul presedintelui dar nu stiu ce relevanta are daca fratele lui ar fi dat o palma cuiva sau nu, mai ales ca nu exista inca probe.
Domnul Basescu are problemle lui grave asa ca nu este nevoie de ajutorul ''familiei'' ( de exemplu in calitate presedinte al CSAT , in urma a ceea ce s-a intamplat la Targoviste nu au fost reactii din partea dumnealui, sau legaturile intre grupurile de crima organizata si politic/sistem de justitie etc nu reprezinta o problema de securitate nationala?
Iar in ceea ce priveste Antena 3 si Realitatea, cred ca in loc de pamfleturi pot sa se ocupe de lucruri cu adevarat importante ( a fost incidentul din Constanta si nu am vazut un reportaj pe tema averii unui functionar la garda financiara, ca nu pot sa inteleg de unde avea bani sa-i cumpere fiicei sale de 18 ani un BMW X6.
hash
Pe mine ma lasa rece ca a palmuit pe cineva .. poa' sa fi fost si presedintele.

Se vede ca nu prea sunteti stresati de nimic de va grabiti sa-i judecati pe altii.

Cat despre RealitateaTV si Antene, se bucura de toata greata mea. Din pacate inculca idei pe care lumea le preia ca si convingeri personale fara a le judeca inainte.

Stirile ca si filmele se pot fabrica; o stire poate fi prezentata in fel si chip iar mie mi se intoarce stomacul pe dos de la atata manipulare.

Insa unii sunt mai masochisti asa..
Serje
Pai mirciulica basinosu nu neaga ca ar fi avut loc incidentul , doar ca el zice ca tanti i-o aratat un dejet ...
marius21
QUOTE(hash @ 8 Sep 2010, 10:04)
Pe mine ma lasa rece ca a palmuit pe cineva .. poa' sa fi fost si presedintele.

Se vede ca nu prea sunteti stresati de nimic de va grabiti sa-i judecati pe altii.

Cat despre RealitateaTV si Antene, se bucura de toata greata mea. Din pacate inculca idei pe care lumea le preia ca si convingeri personale fara a le judeca inainte.

Stirile ca si filmele se pot fabrica; o stire poate fi prezentata in fel si chip iar mie mi se intoarce stomacul pe dos de la atata manipulare.

Insa unii sunt mai masochisti asa..
*



Aici te contrazic, in sensul ca daca ar fi fost presedintele cel care ar fi reactionat in acesst fel ( asa cum a fost prezentat un caz acum 2 sapt, dar fara probe- motiv pentru care a ocupat spatiul public fara rost) ar trebui sa fie boicotat si fortat sa isi prezinte demisia.
In ceea ce priveste dreptul la opinie e ciudat ca un forumist sa-i califice pe altii ca fiind fara sters pentru ca au exprimat un punct de vedere ( mai ales ca vorbim de mai multi colegi de forum)
bion
Lasa omu` ca el nu pune botu` la zvonuri numai la alea cu CNSAS si in rest face chestionare cu probleme existentiale smile.gif
djasu82
poate va bate si pa voi ca il vorbit de rau biggrin.gif vedeti ca poate afla unde stati tongue.gif asa cum a aflat si cine e gagica tongue.gif
Vai de capul cum de am lasat sa ajunga astiasa conduca tara sa le fie rusine celor care au votat PDL si pe basescu.
xcss
QUOTE(hash @ 8 Sep 2010, 10:04)
Din pacate inculca idei pe care lumea le preia ca si convingeri personale fara a le judeca inainte.
*


Si, ma rog, de unde atata siguranta in sentinte?
2dor
QUOTE(hash @ 8 Sep 2010, 11:04)
Pe mine ma lasa rece ca a palmuit pe cineva .. poa' sa fi fost si presedintele.

Se vede ca nu prea sunteti stresati de nimic de va grabiti sa-i judecati pe altii.

Cat despre RealitateaTV si Antene, se bucura de toata greata mea. Din pacate inculca idei pe care lumea le preia ca si convingeri personale fara a le judeca inainte.

Stirile ca si filmele se pot fabrica; o stire poate fi prezentata in fel si chip iar mie mi se intoarce stomacul pe dos de la atata manipulare.

Insa unii sunt mai masochisti asa..
*



Da da, fabricat ca si filmul cu copilul palmuit, las-o ca macane.

Asta cu greata fata de televiziuni sunt de acord, dar greata pentru unde suntem din cauza nenorocitilor astora de la PDL in frunte cu Base petrecaretul cum e? E vina tuturor partidelor care au fost la guvernare din 90 si pana azi, dar astia in ceasul 101, tot isi bat joc de tara si popor.
Ov
QUOTE(Yochanna @ 7 Sep 2010, 19:34)
Mare minune daca nu apare o alta gripa - pisiceasca-  menita sa musamalizeze acest eveniment.
*



http://www.mediafax.ro/social/sorin-ovidiu...supreme-7164414
Serje
coincidenta ...
vijelie
Sa iesim in strada sa il scapam pe Nuș!
DragosP
Ai terminat de aranjat ploile pe la minister și ai timp liber? nedumerire.gif
bion
Nu, asta e treaba pe care o are la minister. Polonicu `si galeata wink.gif
De ce pe teparu` asta de SOV nu l-au legat atitia ani . Acu` dupa 10 ani a devenit pericol public. Pe ala 10 ani s-au facut ca-l cauta.Intamplator de cateva zile presa si tv vuvuziste au descoperit telenovela cu tatii si mamele lui SOV. Acu cateva zile bashe latra iar la SOV.COINCIDENTE NU?! Ca de obicei fumigena de servici ca sa acopere manevrele boc 5 &base. Romanii dadeau paine si circ. Traian betivu a halit pita si da numai circ.
Prostii pun botu, vuvuzelele urla greata.gif
vijelie
Asa oameni de afaceri, asa justitie.
Sau cumva va e teama ca Vantu nu va scapa si de data asta? radmasa.gif
vi_escu
Acum dacă scapă ia sigur poșta si sarea, doar așa să-i facă în ciudă mărețului conducător!
DragosP
Și chefere marfă! wink.gif Și poa' se bagă și la ceva asfaltări, să moară de spaimă alizeu.
vijelie
S-a bagat deja. icon_mrgreen.gif
Filip
Azi l-am auzit la radio pe Basescu... am avut o reactie de genul: "ce mai vrea ma si ala?"
Adica... dupa ce ca fura, ne mai si abureste... sa para ca face si el ceva. Face pentru el, alege-s-ar prafu` de ei de mafioti!

radmasa.gif Stiu ca am faze de "pensionar obosit" dar n-am putut sa ma abtin. tongue.gif
4x4
Dacă îi da o palmă gen "matrix revolutions" lui Boc, sa moară mama dacă nu îl votez din nou.

user posted image

Să pocnim bine!
vi_escu
QUOTE(4x4 @ 9 Sep 2010, 20:59)
sa moară mama dacă nu îl votez din nou.
*


Presedinte la asociatia de locatari. Din strada Mihaileanu.
Markos
QUOTE(4x4 @ 9 Sep 2010, 21:59)
sa moară mama dacă nu îl votez din nou.

cu deosebite regrete pentru mama ta, tin sa te anunt ca nu mai poate candida marinarul sad.gif
4x4
Nu am spus anul ăsta.

Dar încă aștept o ieșire dramatică din ringul politic cu un dublu knock-out dacă se poate.
Merced
Daca nu modifica Constitutia, nu mai poate candida niciodata.
C a t a l i n
Nu-i nevoie sa candideze... Devine prim-ministru, model Putin. biggrin.gif
Merced
Da' sa vedem pe cine voteaza lumea ca sa se intample asta. Cu siguranta e o varianta absolut viabila.
argon
cu mentiunea ca Putin e dorit de popor.
Merced
Asa cred probabil si rusii de rand ca Basescu e dorit de romani. wink.gif
C a t a l i n
N-are importanta smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.