Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nu imi mai recunoaste calculatorul cheia
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Probleme tehnice - Dacia SuperNova
cosminavx82
salutare tuturor,
am o dacia sn clima 2001 si am probleme cu cheile masini, nu le mai recunoaste calculatorul am fost cu masina la reprezentanta in sibiu si ma aburesc de nu ma vad... mi-au spus ca trebuie schimbate cheile si calculatorul costul 870 de ron dar nu au pe stoc ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif si ca vin in 2 saptamani, placa asta o tot zic de 6 luni deci nu au nici rezolvare..
problema ca o cheie nu o mai recunoaste deloc iar rezerva o recunoaste foarte greu si imi e frica ca ma va lasa si asta...
nimeni nu mia dat nici o solutie.
HELLLLLLLLPPPPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!
klaus
O raita pe la sectiunea bursa, sunt acolo cativa cetateni care rezolva problema.
Pentru lamuriri recomand studierea discutiilor de la http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...dpost&p=2583916 (de la mesajul 18 in jos)
ramsen
domnilor moderatori acum o sa fiu un pic off topic...faceti ceva cind un user se inscrie pe acest site sa fie obligat sa treaca si de unde este el...
on topic...in primul rind de unde esti...daca cumva locuiesti pe linga mine te pot rezolva cu problema ta...multumesc
djasu82
euas spune scheme si softul dar parca vad ca ma ard moderatorii biggrin.gif era bine pentru fiecare sa aiba asa ceva daca nu mai vrea imobilizator si n probleme cauzate din cauza decodorului.
santiri13
se rezolva usor 200 ron si arunci uch-ul si p[orneste si cu surubelnita daca invarti contactul
gean1man
Eventual dai si contactul jos si atingi 2 fire dupa ce pui tu UCHul rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.