Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reclama
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Altis
Am si eu o problema: Zilele trecute, am fost apostat pe PM de un moderator pe care il respect enorm(ii multumesc pe aceasta cale pentru delicatete) pentru ca aveam in semnatura un link de rahat, cu o melodie de rahat, de pe un site despre tara de rahat in care traim. Daca tot respectam cu strictete regulamentul, citatele de mai jos nu sunt reclama?

QUOTE(La Haleala @ 18 May 2009, 00:52)
... o reclama ....
*




QUOTE(La Haleala @ 22 Jan 2010, 14:19)
Flash News by La Haleala
... inca o reclama ...
*



Edit: am dat report, degeaba....
Edit la edit: postatorul are sub avatar si adresa... So, este reclama sau nu?
Ake
O sa studiem .
Totusi, posturile la care faci referire sunt vechi de cand lumea. Daca nu semnalai problema, nici nu cred ca mai observa cineva. Mai multa reclama i-ai facut acum.
klaus
Evident ca e reclama, si ca nick, si ca avatar si ca date de contact.
O sa rog moderatorul de te-a apostat cu delicatete sa-l aposteze si pe respectivul user la fel.

QUOTE(Altis @ 22 Sep 2010, 21:08)
Edit:  am dat report, degeaba....
*


E, nu a fost chiar degeaba, exista un warn la activ...
Liviu
Eu nu am apostat pe nimeni pe pm dar vad ca cineva i-a dat o perversa de la Tg. Ocna lui Haleala ala .... ori suntem golani ori nu suntem ...

Eu doar am sters reclamele ....
Altis
Nu am nimic cu haleala omului, a avut o polemica legata de igiena si atunci am remarcat publicitatea. Am zis sa fiu un bun samaritean...
klaus
QUOTE(Liviu @ 23 Sep 2010, 00:42)
ori suntem golani ori nu suntem ...
*

Suntem golani, asta e sigur 10561582.gif
george_scala_2004
scuze ca intervin in discutie. da' nu inteleg ce e cu apostatu' blink.gif in cazu' de fata.

QUOTE
APOSTÁT, -Ă, apostați, -te, s.m. și f., adj. (Persoană) care a săvârșit o apostazie (1); p. ext. răzvrătit, rebel. - Din fr. apostat, lat. apostata.

APOSTÁT adj., s. v. răsculat, răzvrătit, rebel, renegat, revoltat.

APOSTÁT, -Ă adj. (adesea s.) 1. Care a renunțat la convingerile anterioare.; (p. ext.) răzvrătit. [< fr. apostat, cf. gr. apostates - rebel].

george_scala_2004
ihi...adica aia sint "apostati" ??? blink.gif radmasa.gif o.k. se poate inchide...
argon
apostrofat vroia sa fie,
xcss
Nu bre. Perversa de pe Targu Ocna nu va spune nimic?
Lostboy
Tu citești doar ultima postare?
Liviu
Eu zic ca ne-am lamurit .... topic closed!
Daca simtiti ca e nevoie de mai multe discutii pe tema asta, PM si se redeschide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.