Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: ceasuri bord
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
Cosmin.nova
salut, stiti cumva daca folia de contacte (aia verde) din spatele ceasurilor este la fel ca cea de nova? am umblat sa schimb niste becuri si s-a bulit membrana la un contact si nu se mai aprind niste becuri...
aveti careva asa ceva? sau cum rezolv...help
Maskatu
Se potriveste folia de la novele cu ceasuri de super nova, cu folia de la super novele din primul lot, pentru ca incepand cu lotul 2, si terminand cu lotul 3, ceasurile au suferit mici modificari, spre exemplu au martorul avarie sus in dreapta in locul fostului semnal dreapta, ia semnalul dreapta este inglobat cu semnalul stanga intr-un singur martor, mai au martor de faza scurta, ceea ce primul lot nu are si parca si martor de ceata/proiectoare, nu mai stiu sigur.

PS schimba semnatura.
Cosmin.nova
ok si unde gasesc asa ceva...are cineva de aici? preferabil de nova
Maskatu
Incearca la bursa. Sunt destule super nove la dezmembrat, dar nu cred ca vor fi de acord sa iti dea DOAR folia, ci intreg ansablu de ceasuri...

bafta
Cosmin.nova
pai bun cumpar bordul...dar cred ca trebuie sa fie de nova nu de sn..poate nu se potrivesc
[attachmentid=1627659459]
Maskatu
Am crezut ca ai de nova, modelul recent cu ceasuri de super nova. Mai mult ca sigur folia difera... trebuie sa cauti de nova, modelul similar cu al tau.

bafta
Cosmin.nova
e din 99' a mea..
Maskatu
Are ceasurile modelul vechi!
Cosmin.nova
am rezolvat, se poate inchide.
PorumbelL
Cine are un cablu de kilometraj de dsn????????
pls pm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.