Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Ford Mondeo
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lukhian
-FORD MONDEO 2.0 tddi -inmatriculat 2002
-4 geamuri electrice cu impuls, oglinzi electrice incalzite heliomate, parbriz fata/spate incalzite electric, scaun sofer reglabil electric pe inaltime, reglaj lombar scaune fata, proiectoare, ceva airbag-uri
-jante rial 17"
-climatronic, mp3 player+usb jvc
-inchidere centralizata din telecomanda-usi+geamuri+deschidere portbagaj
-cotiera centrala fata/ spate, volan/schimbator, cotiera imbracate in piele,
-volanul reglabil inaltime+adancime
-are volanta schimbata +kit-ul de ambreej luk'a, rulmenti fata, placuta de frana fata...si cam atat

-pret 5400E
-ma intereseaza si schimburi cu masini mai ieftine+diferenta, sau schimb cu megan 2, 1.5dci
-daniel 0752265532
mih_mlv
Salut,cati km are masina?Multumesc anticipat.
lukhian
-192.ooo km, eu am luat-o in 2008 cu aprox 150.ooo, este intrata in tara in 2005, are service la zi pana am luat-o eu, am facut si eu reviziile dar nu la reprezentanta...ci la mecanicii lor.
-are motor 1989 deci nu este peste 2.0, impozit 180lei/ asigurare 290lei/6 luni.
-geamuri foliate, parasolar, triple spate, capota+pleoape (folie)
lukhian
Valabil, se accepta si variante mai ieftine.
Renawlt
salut.. masina este productie 2001 ? sau 2002 ? cati proprietari are pe carte ? motorul ce putere are ? cutia in cate trepte este ? multumesc... si dk se poate sa-mi zici ce consum ai acum la ea mediu smile.gif
lukhian
salut,
-de pe vin productie 27.12.2001, prima inmatriculare undeva in martie 2002, -3 proprietari cu mine,
-90cp,
-5+1 trepte,
-7.5%-dar nu e mediu, e de oras, de mult nu am mai iesit cu ea pe afara sa fac un mediu...
lukhian
De vanzare!, Accept variante mai ieftine.
lukhian
tot 5400E, si sunt interesat de variante mai ieftine.
lukhian
pe bune!
lukhian
Am uitat sa spun ca este inca valabil, s-a schimbat ieri ulei, filtre, baterie!
-sus cu ea ca e neagra!
cj12edv
buna.un megane hatchback din 2003 1.9dci te ar interesa?
lukhian
Nu multumesc. Variante mai ieftine, sau cu motoare mai mici.
lukhian
aaapppp!!
lukhian
suus ca'i frig!
lukhian
laVabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.