Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Acer Aspire 5520G - stare foarte buna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
StefanT
Starea este FB, folosit pentru navigare si ocazional cate o fifa, mai mult Office, si ocazional la munca.
Bateria tine 60-75 de minute cu wi-fi activat, este un laptop cu care m-am inteles extraordinar pe motiv ca are de toate, incorporate. Cine apreciaza un laptop cu caracteristicele acestuia stie ce are si nu mai insir eu aici, insa de mentionat ar fi:

-3 GB ram
- procesor Turion Dual 2 GHZ
- placa video dedicata de 512, cu iesire hdmi, citeste blu-ray, etc.
- hdd 160 gb
- diagonala practica de 15.4''
- cititor carduri
- bluetooth
- webcam

Mentionez ca nu are niciun defect gen.. taste uzate, nefunctionale, lipsa, etc. Daca exista doritori ii fac si poze.

1400 ron, cumparat in aprilie 2008 de la Emag, ofer factura, certificatul de garantie (dovada ca nu a avut niciun defect), cutia, incarcator, si un mouse bonus biggrin.gif
StefanT
Pretul nu este fix, mai las smile.gif Se ofera proba bineinteles.
StefanT
1350 RON
StefanT
UP
Bacu
esti sigur ca are iesire hdmi? nu are cumva dvi?
Racky
Are sigur HDMI. Nu am vazut pe nici un laptop iesire DVI.
Bacu
scuza-ma, dar cred ca faci o confuzie, uite o poza cu acer 5520 cu iesire dvi. stiu pentru ca si eu am acelasi laptop. diferenta fata de hdmi este ca dvi nu are si sunet, doar imagine, la imagine am inteles ca au aceeasi calitate ambele standarde (dvi si hdmi). considera observatia mea un up, spor la vanzare, laptopul este super.
marius80_eugen
1. Anuntul este postat in arie necorespunzatoare si nici unul nu spuneti asta !
2. Racky - esti offtopic , nu este produsul tau si dai si cu bata in balta !
3. StefanT - roaga un admin sa mute anuntul la "Bursa non-auto " ! In rest : BAFTA la vanzare !
Racky
Uite unde era 'moderatorul'. Nu dau deloc cu bata-n balta domnu' auto-intitulat moderator.
Stiu laptopul si ARE HDMI, asa ca nu imi zi tu mine ca-s offtopic si ca o dau in bara. Eu zic sa-ti vezi de anunturile tale. Eu doar vroiam sa ajut si sa clarific ca laptopul lu' Stefan are HDMI si nu DVI.

P.S. Tu de ce te bagi in seama daca nu e vanzarea ta ?
StefanT
UP
Bacu
QUOTE(Racky @ 2 Nov 2010, 17:52)
Uite unde era 'moderatorul'. Nu dau deloc cu bata-n balta domnu' auto-intitulat moderator.
Stiu laptopul si ARE HDMI, asa ca nu imi zi tu mine ca-s offtopic si ca o dau in bara. Eu zic sa-ti vezi de anunturile tale. Eu doar vroiam sa ajut si sa clarific ca laptopul lu' Stefan are HDMI si nu DVI.

P.S. Tu de ce te bagi in seama daca nu e vanzarea ta ?
*




are pe naiba... nu mai dezinforma lumea, la fel cum ai facut si cu "Nu am vazut pe nici un laptop iesire DVI."...

spor la vanzare, dar atentie sa pui detaliile reale ale laptopului.
Roberto$
salut te rog trimite si mie un sms cu ultimul pret la laptop pe nr 0761185987
mersi
StefanT
Ultimul pret este cel afisat.
Mersi...
Roberto$
da-mi si mie nr tau de tel te rog !
StefanT
Ai PM
Lostboy
Schimburi accepți?
Am un crt de 21”.
StefanT
Mersi, dar nu.
O seara buna!
StefanT
Astazi plec spre Iasi, disponibil pe ruta Bucuresti-Buzau-Focsani-Bacau-Iasi.
StefanT
M-a sunat cineva din Bacau su nu mai am numarul, daca vede auntul poate sa imi dea un privat sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.