Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Livrare Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Diverse - Dacia Logan
littlefox
Salut,
Am fost la reprezentanta si am dat comanda ptr Logan Preferance 1.5DCI pe 02.oct. Dealerul mi-a spus ca imi comunica data de livrare. Zilele acestea am sunat si mi-a spus ca inca nu stie care este data de livrare si ca inca nu s-au validat cele 3 tichete rabla, ca acestea s-ar putea valida pe saptamana viitoare. Intrebarea mea este cat de mult dureaza validarea tichetelor(ptr ca la mine se fac deja 2 saptamani) si daca validarea lor conditioneaza termenul de livrare (mentionez ca am platit la banca avansul ptr masina, dar nu m-am mai dus cu chitanta la reprezentanta ptr ca a zis ca e de ajuns si asa ca se observa ca s-a transferat in cont avansul). Este adevarat ca trebuie sa ajunga masina si trebuie s-o ridic pana in 23 noiembrie(termenul de valabilitate al tichetelor)?

PS: Daca nu am postat unde trebuie, rog a se muta topicul.
vi_escu
Din câte știu termenul de valabilitate al tichetelor (în cazul tău 23 noiembrie) se referă la data limită până la care le poți folosi. Odată predate la reprezentanța dacia în termen nu mai este treaba ta.
ngabyyy
Doua, trei saptamanii validarea cupoanelor....jumatatea luni noiembrie...
multi km fara probleme...
littlefox
Multumesc tuturor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.