Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cluj - Hotel Melody. Cum se ajunge ?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri
mihail75
sper ca e bine ca postez aici, nu stiu unde se potriveste.
Pe scurt, trebuie sa ajung joi la Cluj si voi sta la Hotel Melody in centru, linga Piata Unirii. Intreb clujenii, cum fac, venind dinspre Iasi (pe Bdul 21 dec.) sa trag la hotel in conditiile in care daca ma iau dupa http://maps.google.ro/ cand ajung la piata am numai sensuri unice ce nu imi permit acest lucru (virare stanga, cum vin eu)?! E gresita harta respectiva?
Vad ca hotelul e pe colt, intr-o zona f. aglomerata. Ma intreb daca au parcare, am sa sun sa verific.

19 Oct 2010, 10:53:
nu e nici un clujean pe aici?
cj98czh
Este dar abia acum ti-am vazut postul ...

Atasez un desen ...


Trebuie sa ocolesti Piata Unirii .... si sa-ti gasesti loc de parcare ... din cate stiu eu hotelul nu are parcare ... dar se poate sa ma insel ... oricum sunt n+1 locuri de parcare in zona ... cu plata si te sfatuiesc sa platesti pt. ca amenda este de 100 ron sau iti ridica masina si in zona aia se pun amenzi in draci...
mihail75
multam mult, pe google maps zice ca altfel e sensul in zona pietii, probabil e gresit. Nasol daca nu au parcare!
Daca parchez in zona pietii tre sa platesc la ora?
Paul Gabriel
oriunde parchezi platesti la ora
mihail75
am sunat la hotel si m-au spus ca ar fi o parcare cu bariera undeva pe acolo si ca ar fi 9 lei pe zi! daca e asa, e ok.
cj98czh
Este viavi de Hotel ... dar din cate stiu eu tot la ora este taxarea ...
grosse inkultur
Se poate plati si pe zi. E 9 lei/zi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.