Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Dacia 1310 Injectie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Ionut Daniel
Dezmembrez Dacia 1310 Injectie, vand cam tot ce se poate vinde de pe ea mai putin motorul si injectia.
+
prag dreapta (nou) = 60 lei
dublura stalp fata (nou) =15 lei
stalp fata dreapta (nou) = 25 lei
dublura prag dreapta (nou) = 20 lei
faruri (zambetul lui Iliescu) = 20 lei / buc
roti (le dau cu tot cu genti) x 5 - 50 lei/ buc
Piesele voluminoase si grele le dau doar in Iasi, restul le pot trimite prin Posta Romana pentru cei interesati.
Revin cu poze pentru cei interesati
bashtalu
ref la roti, in ce stare sunt cauciucurile si jantele? cauciucuri de vara presupun?
multumesc,
nelutzu'
stalpul si dublura de cine sunt produse? iasi sau uzina?
Ionut Daniel
Am un cauciuc de iarna reesapat aproape nou, si inca 2 perechi luate de la un centru remat (sunt alese si de iarna). Jantele sunt in stare buna. Sper intr-un timp scurt sa pun si poze. Masina se afla acasa la parintii mei, ca nu aveam unde sa o tin in oras avariata, de asta intarziue pozele

22 Oct 2010, 15:35:
Stalpul este de uzina si dublura de conex. Le-am luat in speranta ca mai fac masina.
nmt
mar interesa usa fata stinga si aripa fata stinga......daca le ai zimi si un pret
Ionut Daniel
Le dau doar daca esti din Iasi. Sunt Voluminoase si trebuie dezmembrate de pe masina.
nelutzu'
Ma intereseaza stalpul de uzina,ai PM.
johnny5150
bordul il mai ai?e varianata fara turometru?ma intereseaza doar ceasurile dar sa aiba turometru si restul de indicatoare nu becurile alea idioate pe care le am eu pe masina....daca le ai zi un pret.mersi
Ionut Daniel
Am 2 Ceasuri de Bord, ala care e pe masina, care are turometru, dar ale la ulei un beculet nu ac, si mai am unul model mai nou, dar si ala are turometru, si tot asa are la ulei un bec, dar sunt diferite clamele la spate. Al 2-lea l-am cumparat ca are un design mai fain. Daca totusi esti interesat mai da un reply sa vedem cu un pret
bundaionut
proiector dreapta ai?la ce pret?
Ionut Daniel
Imi pare rau dar nu am avut proiectoare.
fullhouse
Ma intereseaza si pe mine pompa de frana. Da-mi te rog un pret ptr ea, eventual cu tot cu transport in jud. Satu Mare. As lua-o daca e de autonova si bineinteles daca functioneaza corespunzator, am luat cateva tepe pana acum cu niste pompe din dezmembrari
Ionut Daniel
Frana mergea, atat pot sa iti spun, nu stiu exact modelul. Daca stii ce model sunt pe Daciile 1310 din 2002 din aia e, ca nu e schimbata.

30 Oct 2010, 20:58:
Poze cu piese din masina
Capota (doar in Iasi) -50 lei (e putin murdara da nu e avariata)
[attachmentid=1627668518]
Cauciucuri + genti = 50lei buc (doar in Iasi)
[attachmentid=1627668523]
prag, dublura prag si dublura stalp dreapta fata (preturile in header)
[attachmentid=1627668524]
far+semnalizare = 50lei X 3 buc
[attachmentid=1627668525]
Radiator=70lei (doar in Iasi)
[attachmentid=1627668526]
ceasuri bord = 50 lei (e putin prafuit, dar e ok)
[attachmentid=1627668527]
parbriz cu fumuri = ? (ma mai gandesc la pret). Doar in Iasi
[attachmentid=1627668528]

Toate preturile sunt negociabile, Masina mai are multe componente bune pe ea, deocamdata astea am crezut ca sunt mai importante si pot fi valorificate.

gigialarau
salut.pompa de benzina din rezervor o ai ?fa un pret si vb
Ionut Daniel
UP
2 roti le-am dat, mai am 3
Ionut Daniel
up
Spartanu
fa-mi si mie un pret la sonda lambda , la bara fata si spune-mi tobele in ce stare sunt ( stock, sport , gaurite rupte )?
Ionut Daniel
Toba este normala, anul trecut am schimbat-o, nu m-am uitat la ea dar ar trebui sa fie in stare buna. Bara am dat-o, iar despre sonda mai discutam, ca nu stiu exact.
dc_copilu
Salut,

M-ar interesa si pe mine ceasul de bord, problema e ca eu sunt din Timisoara.
Cum am putea face?

Cu respect,
dc_copilu

P.S. Ai ambele faruri fata si ambele semnalizari fata?

Mersi.
Ionut Daniel
Ceasul de Bord il pot trimite ca nu e foarte mare, dar suporti cheltuielile postale. Farurile le am pe ale mele care sunt pe masina si am si rezerva + semnalizari. O sa ma uit sa fie in stare buna si daca le vrei ti le trimit la pachet. Dami un PM si discutam, eventual ne auzim si la un telefon

15 Nov 2010, 20:59:
Stalp fata dreapta - vandut
Costy_77
Ma intereseaza planetarele ce marca sunt si in ce stare sunt si un pret pt. ele. Ma mai intereseaza telescoapele daca sunt in stare buna si functionale...sa nu fie curse sau imbatranite de timp. As dori de asemenea poze cu scaunele fata si fetele de usi fata - spate + pret pt. fiecare element. Daca masina ta este break as dori si telescoapele de la haion.
dacia 2000 Li
Mar interesa si pe mine galeria de evacuare daca o mai ai!? sad.gif
ionicajder
ma intereseaza partea electrica 0755297586 sau ionicajder mess id
Ionut Daniel
@ionicajder. Partea electrica am vb cu cineva sa vina sa o ia, o sa vb zilele astea cu persoana respectiva si daca nu mai este interesata te contactez.

@Dacia 2000 Li. La galeria de evacuare nu am umblat, te referi si la catalizator?

@Costy_77. planetarele si telescoapele sunt folosite, nu pocneau sau chestii de genul da nu sunt nici noi, sunt in stare de functionala si mai mult nu stiu ce sa iti spun. Masina e berlina, deci de telescoape la haion nu se pune problema, cat despre scaune si fete usi o sa revin cu poze zilele astea, eventual iti trimit un PM cand le atasez. Scaunele sunt bune, si portiere mai am vreo 2 de rezerva. Masina este alba.
Costy_77
Si a mea tot alba...astept poze cu scaunele si fetele de usi si usile...
dc_copilu
Salut,

Ai apucat sa-mi trimiti ceasul? Daca nu te rog sa nu il mai trimti , deoarece mi-am gasit deja unul.
Mersi si scuze daca te-am incurcat!
Cu respect,
dc_copilu
sisiord1
sunt interesat de un far dreapta zambet lui ili
daca mai ai!
plus arcuri spate si amortizoarele daca nu sunt obosite
te rog fa un pret la fiecare
mersi mult
Ionut Daniel
up
Ionut Daniel
Nu mai am cauciucurile
Ionut Daniel
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.