Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Nokia 3120 classic
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto > Arhiva cu anunturi non-auto
Furry-Rasputin
Se vinde Nokia 3120 classic negru, cu incarcator, handsfree si card de memorie, telefonul nu este codat in nici o retea.
Pret : 120 lei
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
ngabyyy
defecte ?
trimiti in tara? radmasa.gif ai doua?
Furry-Rasputin
QUOTE(ngabyyy @ 28 Oct 2010, 00:50)
defecte ?
trimiti in tara? radmasa.gif  ai doua?
*

Are urme normale de uzura, nu trimit prin posta sau curier si am doar un telefon.



Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
mahamann
salut! schimbi cu un samsung u600 la fel cu card casti cutie incarcator ...

carcasa este cea originala? cardul ce capacitate are?
Furry-Rasputin
QUOTE(mahamann @ 23 Nov 2010, 12:35)
salut! schimbi cu un samsung u600 la fel cu card casti cutie incarcator ...
carcasa este cea originala? cardul ce capacitate are?
Nu doresc sa fac schimb.

alex_DNK
pacat ca nu trimiti prin posta...ti-l luam eu
Furry-Rasputin
QUOTE(alex_DNK @ 24 Nov 2010, 16:29)
pacat ca nu trimiti prin posta...ti-l luam eu
Din motive obiective nu doresc sa trimit prin posta/curier.
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
mahamann
salutare! am o intrebare: tu vrei sa vinzi telefonul??? am vorbit cu tine pe PM, mail, messenger....ti-am dat numarul meu de telefon ca sa putem stabili o intalnire sa vad telefonul si sa-l iau daca e ok, mai stam si la 2 pasi unul de altul. pe mess mi-ai spus ca nu poti in nu stiu ce zi (e normal asa doar nu iti fac eu programul), ti-am mai dat o data numarul meu de telefon si te-am intrebat cum luam legatura ca sa stiu cand esti disponibil la care a venit un raspuns ....neasteptat: "nu stiu" eu evident ti-am cerut un nr de tel la care ai raspuns : "brb" si dus ai fost!! ai vreo problema daca dai numarul de telefon cuiva???? ti l-am cerut de vreo 2 ori. ai o oroare fata de "mijloacele de comunicare moderne"? cum vrei sa vin la o intalnire stabilita cu o zi inainte fara sa am un nr de tel de al tau? poate nu pot sa vin si vreau sa te anunt ...sau poate nu poti tu sa vii. si mai si continui sa dai up atata timp cat un cumparator vrea telefonul...


spune-mi si mie, eu ce sa cred?

P.S: nu vreau sa par....batator la cap, doar ca anumite lucruri nu mi se par in ordine
ionut81
eu trebuia sa ma intanlesc cu el si nu a venit mad.gif (trebuia sa iau altceva)
mahamann

sa inteleg ca nici tu nu aveai nr de telefon......eu unul m-am lamurit in legatura cu vanzatorul
Furry-Rasputin
Aveti cate un PM ambii.
ionut81
Eu am inteles ca nu ai putut veni, dar lasa un nr. de tel. pt. a nu se mai intampla sa asteptam degeaba. Daca nu vrei aici lasa pe pm. celor care vor sa cumpere ceva. Multumesc
Furry-Rasputin
UP
Furry-Rasputin
UP
soryn_soryn
daca mai ai 3120 lasa mi un nr de tel pe pm
sorin03aib
Scuze de OFF topic
@soryn_soryn nu te mai chinui ca nu lasa, am incercat si noi!
Furry-Rasputin
Up
soryn_soryn
inseamna ca nu este interesat sa il vanda daca esti, sunt interesat de tel dar doar pana la sfirsitul saptamani mai sunt in bucuresti
litte.big19
ai ma catil iau eu uite nr meu si vb 0764076825.sunama si vb sau trimite mesaj
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.